Jaroslav Kaiser (1919-2007)
2x litografie, 2x serigrafie, 2x linoryt, 1977, 7,7 x 6,8/ 11 x 9,3 cm, 4x sign. DU J. Kaiser, Ex libris, Antikvariát Dlážděná