Nejste přihlášen
registrace
Přihlásit se
Hana Čápová (1956-2019)
litografie, 1990, 25 x 17 cm, sign. PD H. Čápová 90, č. 66/150, Vydal za podpory MK ČR Kabinet exlibris Památníku národního písemnictví, Antikvariát Dlážděná