Nejste přihlášen
registrace
Přihlásit se
Martin Salajka (1981)
litografie, 2011, 48 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka, č. 122/150
Čas příhozu: 23.11.2022 12:48
Příhoz dražitele (7**9) na cenu: 2.000 Kč