Honoré Daumier (1808-1879)
litografie, 16 x 22,4 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Čas příhozu: 22.02.2023 18:12
Příhoz dražitele (8**1) na cenu: 1.000 Kč