Mikoláš Axmann (1955)
litografie, 1992, 48 x 42 cm, sign. PD Mikuláš Axmann 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Čas příhozu: 23.03.2023 22:49
Příhoz dražitele (6**3) na cenu: 1.000 Kč