History of bids - V. Nezval: Fantastická symfonie
Jiří Trnka (1912-1969)
bibliofilie, sign. litografie ve frontispisu a 5 x orig. litografie v přílohách J. Trnka, k vydání přípravil a ediční poznámku napsal Jiří Žantovský, úprava V. Křivka, lito. tisk J. Hrachovec, vydal Památník národního písemnictví ve spolupráci se Spolkem českých bibliofilů, Praha 1963, volné listy v obálce, bibelot, ruční maršovský papír, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Čas příhozu: 23.05.2024 11:21
Příhoz dražitele (3**3) na cenu: 3.800 Kč