History of bids - Ota Pavel: Tatínkova loď naděje
Vladimír Renčín (1941-2017)
bibliofilie, 1990, sign. vše Renčín, rozměr bibliofilie 31,5 x 21 cm. Tři ukázky z autorovy povídkové tvorby vybral, pro tisk připravil a ediční poznámkou opatřil Bohumil Svozil. Čtyřmi původními litografiemi ilustroval Vladimír Renčín. Vydala Bonaventura jako 1. svazek bibliofilské edice význačných autorů- EVA. Tento výtisk má číslo 76/200
Čas příhozu: 23.05.2024 08:13
Příhoz dražitele (5**5) na cenu: 5.000 Kč