History of bids - Miloš Macourek: Dáma v klobouku
Albín Brunovský (1935-1997)
bibliofilie s původní kombinovanou technikou, 1985, 10,5 x 7,8 cm, sign. DU ABrunovský 1985, č. 48/200, 1 signovaná kombinovaná technika Albín Brunovský, 105x80. 200 čísl. neprodejných výtisků pro účastníky večera k jubileu Albína Brunovského. Lyra Pragensis, 1985, Praha. Šitá vazba vložená v papírovém přebalu, tištěno na ručním papíře z Velkých Losin, 14 stran, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Čas příhozu: 26.04.2024 21:34
Příhoz dražitele (3**5) na cenu: 2.500 Kč
Čas příhozu: 13.05.2024 11:24
Příhoz dražitele (6**9) na cenu: 2.600 Kč