History of bids - Miloš Macourek: Jak želva přišla o uši
Adolf Born (1930-2016)
bibliofilie, 2 x litografie A. Born, 1987, 23 x 16 cm, obě signovány PD A. Born, č. 92/100, Vydáno v Holandsku, v létě 1987, jako 68. publikace nakladatelství Arethusa Pers Herber Blokland, Baarn. Upravil a vytiskl V. Loosjes. Litografie vytiskl z kamene v nákladu 120 výtisků A. Born. Překlad z češtiny Anja Prazáková. Náklad tohoto vydání je 75 výtisků. Tento má číslo 46
Čas příhozu: 20.05.2024 21:08
Příhoz dražitele (3**8) na cenu: 8.000 Kč