Historie příhozu - M2 in the channel (1931)
Petr Ptáček (1965)
soubor pěti litografií, 2006, 15 x 21 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 94/100, 5 samostatných listů v papírové obálce, každý list signován
Čas příhozu: 18.05.2024 16:40
Příhoz dražitele (6**0) na cenu: 2.500 Kč