Historie příhozu - Zátočina
Zbyněk Kučera (1934)
litografie, 1988, 31,5 x 49,5 cm, sign. PD Zbyněk Kučera 1988, X/60, při dolním okraji uprostřed mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Čas příhozu: 26.04.2024 13:02
Příhoz dražitele (7**2) na cenu: 200 Kč