Nejste přihlášen
registrace
Přihlásit se
Josef Nesázal (1884)
akvarel, tužka, papír, 42 x 42 cm, sign. PD Jož. Nesázal, rám, v pravém horním rohu prasklé sklo, Antikvariát Dlážděná