History of bids - Krkonoše
Karel Havlata (1885-1957)
olej, plátno, 90 x 99 cm, sign. PD Havlata, rám
Čas příhozu: 26.04.2024 14:48
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 4.000 Kč
Čas příhozu: 13.05.2024 17:19
Příhoz dražitele (4**2) na cenu: 4.100 Kč
Čas příhozu: 13.05.2024 17:19
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 4.200 Kč
Čas příhozu: 13.05.2024 17:20
Příhoz dražitele (4**2) na cenu: 4.300 Kč
Čas příhozu: 13.05.2024 17:20
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 4.400 Kč
Čas příhozu: 13.05.2024 17:20
Příhoz dražitele (4**2) na cenu: 4.500 Kč
Čas příhozu: 13.05.2024 17:20
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 4.600 Kč
Čas příhozu: 13.05.2024 17:20
Příhoz dražitele (4**2) na cenu: 4.700 Kč
Čas příhozu: 13.05.2024 17:20
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 4.800 Kč
Čas příhozu: 13.05.2024 17:20
Příhoz dražitele (4**2) na cenu: 4.900 Kč
Čas příhozu: 13.05.2024 17:20
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 5.000 Kč