Karel Kupka (1905-1971)
olej, překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka, rám
Čas příhozu: 19.04.2024 16:26
Příhoz dražitele (7**9) na cenu: 2.500 Kč