History of bids - Hospodářský vývoj
Karel Kupka (1905-1971)
olej, dřevo, 1936, 54 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka 1936, rám
Čas příhozu: 17.04.2024 17:21
Příhoz dražitele (7**9) na cenu: 2.500 Kč
Čas příhozu: 19.04.2024 11:10
Příhoz dražitele (1**2) na cenu: 2.600 Kč
Čas příhozu: 19.04.2024 16:25
Příhoz dražitele (7**9) na cenu: 2.700 Kč
Čas příhozu: 19.04.2024 16:25
Příhoz dražitele (1**2) na cenu: 2.800 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 13:10
Příhoz dražitele (5**9) na cenu: 2.900 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 13:10
Příhoz dražitele (1**2) na cenu: 3.000 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 13:11
Příhoz dražitele (5**9) na cenu: 3.100 Kč