History of bids - Hradčany
Václav Stein (1888-?)
olej, plátno, 69,5 x 49,5 cm, sign. PD V. Stein, rám, místy drobné dirky v plátně
Čas příhozu: 21.04.2024 14:20
Příhoz dražitele (3**2) na cenu: 1.800 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 19:13
Příhoz dražitele (2**1) na cenu: 1.900 Kč
Čas příhozu: 29.04.2024 13:28
Příhoz dražitele (6**0) na cenu: 2.000 Kč
Čas příhozu: 29.04.2024 20:06
Příhoz dražitele (2**1) na cenu: 2.100 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 10:04
Příhoz dražitele (6**7) na cenu: 2.200 Kč