History of bids - Kostel sv. Jakuba
Luděk Pešek
olej, plátno, 77 x 57 cm, sign. PD Pešek, rám
Čas příhozu: 26.04.2024 17:54
Příhoz dražitele (8**2) na cenu: 2.500 Kč
Čas příhozu: 10.05.2024 13:07
Příhoz dražitele (1**9) na cenu: 2.600 Kč
Čas příhozu: 10.05.2024 13:07
Příhoz dražitele (8**2) na cenu: 2.700 Kč
Čas příhozu: 10.05.2024 13:07
Příhoz dražitele (1**9) na cenu: 2.800 Kč
Čas příhozu: 10.05.2024 13:07
Příhoz dražitele (8**2) na cenu: 2.900 Kč
Čas příhozu: 10.05.2024 13:07
Příhoz dražitele (1**9) na cenu: 3.000 Kč
Čas příhozu: 10.05.2024 13:07
Příhoz dražitele (8**2) na cenu: 3.100 Kč
Čas příhozu: 13.05.2024 08:02
Příhoz dražitele (1**9) na cenu: 3.200 Kč
Čas příhozu: 13.05.2024 08:02
Příhoz dražitele (8**2) na cenu: 3.300 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 11:24
Příhoz dražitele (1**9) na cenu: 3.400 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 11:24
Příhoz dražitele (8**2) na cenu: 3.500 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 13:30
Příhoz dražitele (1**9) na cenu: 3.600 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 13:30
Příhoz dražitele (8**2) na cenu: 3.700 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 13:39
Příhoz dražitele (1**9) na cenu: 3.800 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 13:39
Příhoz dražitele (8**2) na cenu: 3.900 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 13:40
Příhoz dražitele (1**9) na cenu: 4.000 Kč