Vladimír Suchánek (1933-2021)
litografie, 2018, 22 x 16 cm, sign. DU Vl. Suchánek, č. 33/120, Pamětní list - Spolek sběratelů a přátel exlibris 1918 - 2018, Provenance: Antiquarian Dlážděná