Mikoláš Axmann (1955)
litografie, 1994, 45 x 40,5 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 1994, č. 5/5
Čas příhozu: 23.03.2023 22:48
Příhoz dražitele (6**3) na cenu: 1.500 Kč