-
Neznámý autor
V rámci tažení za čistotu v New Yorku
Položka č.: 93Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:32
bromostříbrná fotografie, 1964, 15,2 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Nový typ ponorky
Položka č.: 94Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:33
bromostříbrná fotografie, 1964, 15,2 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Start americké kosmické lodi Gemini odložen
Položka č.: 95Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:34
bromostříbrná fotografie, 1964, 20,5 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
-
Jiří Kruliš
(1942)
Družstvo ČSSR
Položka č.: 96Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:35
bromostříbrná fotografie, 1964, 14,7 x 20,7 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Mevald
(1932-2022)
Naši reprezentanti na letošním Závodu míru
Položka č.: 97Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:36
bromostříbrná fotografie, 1964, 21 x 15,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Wilhelm Nakatenus
(1617-1682)
Coeleste palmetum Variis Officiis, Litaniis, Precibus, instuctionibus, Psalmorum Interpretationibus, Meditationibus contoversiis
Položka č.: 1518Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:02
kniha, kniha žalmů, kázání, zpěvů na celý liturgický rok, 32 rytin s biblickými motivy, 2 heraldické rytiny za titulem, latinský text, antikva, kurzíva, kustody, signatury, živá záhlaví, iniciály, linky, tisk Apud Ioannem Wilhelmum Friessem, Coloniae (Kolín n. R.) 1691, dobová kožená vazba s třemi v…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aegidius Sadeler
(1570-1629)
Diego Saavedra Faxardo: Idea de vn principe politico christiano representada en cien empressas
Položka č.: 1519Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:03
kniha, politicko filozofický spis o umění vládnout, každé téma uvádí rozměrná rytina doprovázená několistránkovým výkladem, byl adresován španělskému králi Filipovi IV., 101 celostr. mědirytin, v titulu a v závěru, drobné koncové viněty vše vyryl A. Sadeler, španělský text, antikva, kurzíva, titulní…
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Procházka
(1818-1893)
Žiwot sw. Františka Borgie
Položka č.: 1520Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:04
kniha, edice Bibliotéka životů Swatých, Nákladem Dědictví sv. Cyrilla s Methodia pro rok 1860, tiskem dědiců Rudolfa Rohrera, v komisi u Nitsche a Grosse, vydáno w Brně 1860, původní kartonová obálka, 712 stran, velmi dobře zachováno, zažloutlé listy, skrny a drobná poškození na obálce , Antikvari…
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Franciscus Ignatius Stiler
(1641-1721)
Annus Franciscorum, Sive Historica Eorum Ephemeris Eventuum, gestorúmque variorum memorijs : secundùm Anni dies conscripta, Alteri majori Operi De Claris Viris Franciscis, Auspicijs S. Francisci Xaverij Praemissa et vulgata
Položka č.: 1521Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:05
kniha, kalendář k oslavě sv. Františka a jeho dalších kanonizovaných jmenovců, soupis slavných nositelů jména podle jejich výročí v měsících v roce, obsahuje obě pololetí, druhé pololetí tisk Jiří Černoch, latinský text, antikva, iniciály, kustody, živé záhlaví, koncové viněty kapitol, dobová perga…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Justus Lipsius
(1547-1606)
I. Lipsi[i] Politicorvm Sive Civilis Doctrinae Libri Sex. Qui ad Principatum maxime spectant. Additae Notae auctiores, tum & De Vna Religione liber
Položka č.: 1522Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:06
kniha, 3 politické spisy, nakladatel. signety v každém titulu, latinský text, antikva, iniciály, záhlaví , kustody, tisk Apud Gvilielmvs Blaev (Willem Blaeu) , Amsterodam 1632, 308, 86, 52 s., rozměr 11,5 x 7 , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Amos Komenský
(1592-1670)
Orbis pictus. Die Welt in Bildern. Swět w obrazých. Świat w obrazach. Le Monde en tableaux.
Položka č.: 1523Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:07
kniha, úvodem krátká biografie Komenského od převzatá od Palackého, k vydání připravil a slovem uvedl Jos. Chmela, šestijazyčný text doprovázený do dřeva rytými ilustracemi, užitými ve starších vydáních, první sign. G. Sturm, vydal Jan Host. Pospjšil w Hradcy Králowé 1833, pozdější polokož. vazba s …
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Jan Tomsa
(1753-1814)
Djl druhý knihy k čtenj pro sedlské sskoly w cýs. král. zemjch
Položka č.: 1524Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:08
kniha, česká čítanka pro žáky škol s výchovnými a mravně naučnými texty, části textu tištěny různými typy písem, antikvou vzorovým psacím písmem (kurentem nebo humanistickou polokurzívou), základ novogotickou frakturou, kustody, signatury, panovnický znak v titulu, viněta, dekorace v záhlaví, s. 171…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Charles Varry
Die famose Wiener Köchin in der Schürzentasche.
Položka č.: 1525Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:09
kniha, kniha receptů kuchaře Ludvíka XVI., německy, fraktura, vydal Verlag von F. Karafiat, Brünn (Brno) 1873, polopl. převazba s ob. nalepenou na deskách, 442 s., listy skvrnité, hrany desek a hřbetu opotřebené , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Carminvm poetarvm novem, lyricæ poeseωs principum, fragmenta
Položka č.: 1526Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:10
kniha, básně devíti antických básníků, paralelní řecký a latinský text, antikva, antičtí básnícitiskař. signet v titulu, tisk ex officina Christophori Plantini, Antverpiae 1567, celokož. vazba s zlac. rámováním a ořízkou, 200 s., 12 x 8,5, odřené hrany desek, odpadlé přední desky , Antikvariát O…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfred Fischel
(1853-1926)
Der Panslawismus bis zum Weltkrieg
Položka č.: 1527Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:11
kniha, vydal J. G. Cottasche Buchhandlung Nachfolder, Stuttgart und Berlin 1919, 590s., polopl. vazba, odřené desky, stav velmi dobrý, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Franz Karl Wolf
(1764-1836)
Paul Nettl: Der Prager Kaufruf
Položka č.: 1528Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:12
kniha, 36 ručně kolorovaných a 12 čb. tisků postav pražských měšťanů, obchodníků a podomních řemeslníků z 18. stol., předlohy kreslil F. K. Wolf, text sepsal P. Nettl, německy frakturou, vydal Gesellschaft deutscher Bücherfreunde in Böhmen, Praha 1930, brož + volné listy v polopl. kazetě, 24s., ex. …
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ferdinand Deml
(1902-1974)
Prager Akademiker-führer
Položka č.: 1529Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:13
kniha, průvodce pražskou německou kulturou roku 1930 s důrazem na studijní obory německých vysokých škol jako příručka pro tehdejší německé studenty v Praze, stručné dějiny německé univerzity, adresní rejstřík němec. vysokých škol, fakult, kateder, ústavů, adresy vyučujících, kulturní vyžití v němec…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arnošt B. Taussig
Znojmo a okolí / Znaim und Umgebung
Položka č.: 1530Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:14
kniha, reprezentativní publikace představující město a jeho okolí, fotografie a články o znojemských pamětihodnostech, nové infrastruktuře a významných stavbách, např. projekt Vranovské přehrady, množství dobových obrazových a typografických reklam, edice Výstavba a národní hospodářství evropských m…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil František Burian
(1904-1959)
Dejte nám divadlo
Položka č.: 1531Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:15
bibliofilie, projekty budov a inscenací, vydal nákladem vlastním E.F. Burian, Praha 1939, 40 s., brož, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Foehr
(1880-1943)
Bauten und Entwürfe
Položka č.: 1532Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:16
kniha, portfolio realizací a návrhů německy mluvícího architekta, žáka Jana Kotěry Adolfa Foehra, fotografie pražských novostaveb, vil, paláců, činžovních domů 20. let 20. století, celkem 64 hlubotiskových vyobrazení, dobové reklamy, tisk V. Neubert, vlastním nákladem, Praha 1925, 64s., pův. brož, v…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Pražské nábřeží
Položka č.: 1533Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:17
bromostříbrná fotografie, 17 x 21,6 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Urban
Mánesova mansarda
Položka č.: 1534Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:18
2x bromostříbrná fotografie, 30.-40. léta, 28,7 x 21,3 cm, na zadní straně značeno autorským štítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Fragment Svatovítské katedrály
Položka č.: 1535Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:19
bromostříbrná fotografie, 30.-40. léta, 22,7 x 16,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Kostel sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí
Položka č.: 1536Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:20
bromostříbrná fotografie, 23,2 x 16,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Praha
Položka č.: 1537Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:21
bromostříbrná fotografie, 20 x 16,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Kostel
Položka č.: 1538Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:22
bromostříbrná fotografie, 17,3 x 23,3 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Barokní kostel
Položka č.: 1539Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:23
bromostříbrná fotografie, 22 x 16,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Mostecká věž
Položka č.: 1540Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:24
bromostříbrná fotogragie, 22,3 x 21,3 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sedlák
Melantrichova ulice
Položka č.: 1541Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:25
bromostříbrná fotografie, 29 x 23 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Kluci na schodech
Položka č.: 1542Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:26
bromostříbrná fotografie, 23 x 17,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO