-
Zdeněk Seydl
(1916-1978)
Herec, který kdysi hrával Romea
No.: 331Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 34,5 x 24 cm, sign. PD Seydl, levý dolní roh ohnutý, the disciple of prof. J. Konupek and F. Kysela
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jacek K. Zielinsky
(1943)
Torzo
No.: 332Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
mezzotinta, 1982, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD Jacek K. Zielinsky 1982, č. 40/50, na papíře skrny, pravý dolní kraj ohnutý
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Veronika Psotková
(1981)
Esence
No.: 333Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2021, 35 x 49 cm, sign. Veronika Psotková 2021, č. 21/70
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Albrecht Dürer
(1471-1528)
Útěk do Egypta
No.: 334Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 29,7 x 20,9 cm, otisk z 19. století, vodoznak HELIOS, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Johannes Kip
(1653-1722)
Pohled na Muscat
No.: 335Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
rytina, 1676, 19,2 x 28,6 cm, sběratelské razítko, přeložený papír, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Andrzej Pietsch
(1932-2010)
Krakov
No.: 336Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
lept, 1965, 36,3 x 104 cm, rám, č. 11/30, Lept podle původní veduty J. Houfnagela z roku 1613, rám je místy lehce poškrábaný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Scarlet Nikolská
(1949)
Rybář
No.: 337Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
lept, akvatinta, 1993, 23,8 x 17,8 cm, sign. DU Scarlet Nikolská 1993, č. 3/29, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Tichý
(1896-1961)
Václav Chochola
No.: 338Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
suchá jehla, 7,5 x 7,3 cm, pozdější otisk z původní desky, která byla zmenšená o text, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Obrovsky, V. Nechleba and K. Krattner, member of Devetsil, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB, The Manes Association of Fine Artists, The…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka s listy
No.: 339Auction price: 1.100 CZK (46 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 15,5 x 11,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Radana Jařabáčová
(1957)
Kouzelník
No.: 340Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
mezzotinta, kombinovaná technika, 1991, 26,7 x 19,5 cm, sign. PD R. Jařabáčová 91, č. 34/60, Radana Jařabáčová absolvovala AVU v Praze v ateliéru grafiky prof. Ladislava Čepeláka. Její umělecká tvorba zahrnuje grafiku, ilustraci, textilní design a šperky. Pravidelně se účastní výstav jak v České rep…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jitka Bezúrová
(1958)
Očami vplávalo do mňa detstvo
No.: 341Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
lept, 1987, 32,3 x 24,3 cm, sign. PD J. Bezúrová 1987, rám, č. 8/18, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Svolinský
(1896-1986 )
Sonet bez názvu
No.: 342Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 46,6 x 30,2 cm, sign. LD KSvolinský, rám, č. 17/200, vodoznak Lyra Pragensis, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graph…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kryštof Trubáček
(1958-2000)
Guslun
No.: 343Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
lept, 18 x 25,5 cm, sign. PD K. Trubáček, A.T., tištěno na ručním papíře, Kryštof Trubáček byl český malíř, sochař, sklář a keramik. Absolvoval Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze a získal značnou reputaci svými skleněnými a bronzovými plastikami, barevnými vitrážemi a reliéfy. Spolupracoval n…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID4**4 History of bids
-
Dieter Eckert
(1942)
Toskánsko II
No.: 344Auction price: 850 CZK (36 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, č. 92/99
Current price: 850 CZK (36 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dieter Eckert
(1942)
Toskánsko III
No.: 345Auction price: 850 CZK (36 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.
Current price: 850 CZK (36 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Roman Karpaš
(1951)
Mosty
No.: 346Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
lept, kombinovaná technika, papír, 1993, 72,7 x 45,7 cm, sign. PD Karpaš 93, č. 5/20, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Měřička
(1955)
Úsek II.
No.: 347Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
lept, 1998, 59,7 x 78 cm, sign. PD Jan Měřička 98, č. 1/20, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Wena Wona
Marylin
No.: 348Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
serigrafie, 2023, 43,5 x 32 cm, sign. PD Wona Wena 2023, č. 19/100
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Náhodná setkání
No.: 349Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 27,5 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Psí příběhy
No.: 350Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 26 x 36 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Dostál
(1938-2022)
Praha - Vyšehrad
No.: 351Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 27,5 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Dostál
(1938-2022)
Bez názvu
No.: 352Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 27 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Pražské příběhy (Miroslav Paleček)
No.: 353Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 37,5 x 27 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Letní lidé
No.: 354Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 1968-1990, 26,5 x 36,5 cm, sign. na zadní straně František Dostál, papírová pasparta bez skla, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Igor Malijevský
(1970)
Brána, Budapešť 2006
No.: 355Auction price: 27.000 CZK (1.125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
autorská bromostříbrná zvětšenina na matném papíře, tónováno selenem, 2006, 43,5 x 55 cm, sign. PD monogr., ediční číslo 1/3, autorské razítko na rubu
Current price: 27.000 CZK (1.125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michal Macků
(1963)
Uhlotisk
No.: 356Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
uhlotisk, kolem roku 2000, 23 x 29 cm, sign. PD Mmacků, PD slepotiskové razítko Michal Macků, rám, č. 6/1, Michal Macků se narodil 17. dubna 1963 v Bruntále. Studoval na Fakultě technologické Polytechnického institutu v Brně a následně dokončil Institut umělecké fotografie v Praze v roce 1989. Je zn…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Přehrada
No.: 357Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
barevná fotografie, 70. léta, 19,7 x 29,8 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Móda
No.: 358Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
čb. fotografie, 1971, 40 x 30 cm, sign. vzadu Karol Kállay, při okrajích lehce poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Akt s maskou
No.: 359Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
čb. fotografie, 2004, 38 x 25,5 cm, sign. PD Karol Kállay, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Akt
No.: 360Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
čb. fotografie, 1985, 38 x 25,5 cm, sign. PD Karol Kállay, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED