-
Leoš Konáš
(1943)
Slunce
Položka č.: 152Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:40
akvarel, tuš, papír, 1979, 20,9 x 9,2 cm, sign. DU Leoš Konáš, PF 1980, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
P.F. 1983 Dr. Ivan Hrdina
Položka č.: 332Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:38
dřevořez, 1982, 9,2 x 8,7 cm, sign. PD VKomárek, 3/200, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
PF 1982 Dr Ivan Hrdina
Položka č.: 335Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:37
dřevořez, 1981, 9,1 x 8,2 cm, sign. PD VKomárek, 7/200, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
PF 1995 Ludmila Bočková
Položka č.: 362Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:36
dřevoryt, 1994, 10, x 20 cm, sign DU V.Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Kostel
Položka č.: 235Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:35
litografie, 12 x 16 cm, sign. PD Knobloch, p.f. 1966 Josef Voseček, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Milada Kazdová
(1911-2001)
Pták na větvi
Položka č.: 122Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:31
litografie, 1969, 12,1 x 9 cm, sign. PD M. Kazdová, PF 1970, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Jan Kavan
(1947)
Sváteční skříň (PF 94)
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:30
litografie, 1993, 11 x 7,2 cm, sign. DU Jkavan 93, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Jana Kasalová
(1974)
Ulita
Položka č.: 167Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:29
lept, 2009, 7,9 x 6,3 cm, sign. PD J. Kasalová, 11049, PF 2009, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Jiří Karmazín
PF 1976 - Marie, tereza a Jiří Karmazín
Položka č.: 329Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:28
tisk, 1976, 21 x 29,7 cm, sign. DU Karmazín
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Věra Kaplanová - Šimonová
(1920)
PF 1966
Položka č.: 271Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:27
suchá jehla, 1965, 9,5 x 12,5 cm, sign. PD Věra Kaplanová - Simonová, č. 132/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. C. Boudy a O. Blažíčka na VŠAPS v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
-
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Půlnoční polibek (PF 2002)
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:26
dřevoryt , 2001, 13,5 x 9 cm, sign. PD J. Kaiser, na pravém okraji pod grafikou jsou čtyři menší růžové skvrnky - pravděpodobně od tiskařské barvy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přát…
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Dimitrij Kadrnožka
PF 2001
Položka č.: 334Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:24
tisk, 2000, 13,5 x 8 cm, sign. PD Kadrnožka
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Zdenka Kabátová - Táborská
(1933)
Almara
Položka č.: 119Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:22
lept, 1982, 12,4 x 7,8 cm, sign. PD Zdeňka Kabátová-Táborská, 30/50, PF 1983, žákyně prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Oldřich Jelínek
(1930)
PF 1978 Quod bonum, faustum, felix fortunatumque eveniat
Položka č.: 356Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:19
lept, 1977, 10,4 x 30 cm, sign DU OJelínek
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
-
Oldřich Jelínek
(1930)
PF 1980
Položka č.: 331Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:17
serigrafie, 1979, 19,8 x 20,8 cm, sign. PD Jelínek
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Oldřich Jelínek
(1930)
PF 1979
Položka č.: 338Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:16
serigrafie, 1978, 21 x 18,9 cm, sign. DU O.Jelínek
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Oldřich Jelínek
(1930)
PF 1978
Položka č.: 358Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:15
linoryt, 1977, 15 x 21 cm, sign DU O.Jelínek
Aktuální cena: 260 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
-
Oldřich Jelínek
(1930)
PF 1978
Položka č.: 339Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:15
serigrafie, 1977, 21 x 18,7 cm, sign LD O. Jelínek
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
Oldřich Jelínek
(1930)
PF 1981
Položka č.: 340Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:14
serigrafie, 1980, 20,8 x 20,4 cm, sign PD O. Jelínek
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Vladimír Jarcovják
(1924-2007)
PF 1979
Položka č.: 360Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:11
sítotisk, 1978, 22 x 15,5 cm, sign DU Vl. Jarcovják, žák prof. R. Gajdoše na Škole umění ve Zlíně, poté E. Filly na VŠUP v Praze, zakládající člen skupiny Trasa, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Vladimír Jarcovják
(1924-2007)
PF 1992
Položka č.: 361Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:10
tisk, 1991, 20,5 x 21 cm, sign PD Vl. Jarcovják, žák prof. R. Gajdoše na Škole umění ve Zlíně, poté E. Filly na VŠUP v Praze, zakládající člen skupiny Trasa, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Cyril Chramosta
(1908-1990)
PF 1962
Položka č.: 284Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:02
litografie, 1961, 19 x 13 cm, sign. PD Cyril Chramosta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Arnošt Hrabal
(1886-1969)
Ryba
Položka č.: 285Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:57
dřevoryt, 1960, 12 x 9 cm, značeno UD AH, zepředu text: Mnoho zdraví a zdaru v Novém roce 1961 Rodina Moserova, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarných umělců moravských
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Hana Hölzelová
(1927)
Potůček
Položka č.: 139Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:53
litografie, 1979, 14,2 x 10,2 cm, sign. PD Hölzelová79, 23/60, Antikvariát Dlážděná, žákyně O. Nejedlého a V. Silovského
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Stanislav Hlinovský
(1924-1994)
Zámek (PF 1965 Jar. Koupil)
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:46
litografie, 1964, 8,1 x 11,3 cm, sign. PD Hlinovský 64, použito jako PF, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
J. Havlíček
PF Ivan Hrdina
Položka č.: 336Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:41
lept, 1973, 9,8 x 7,5 cm, sign. PD J. Havlíček 74, 17/60
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
J. Havlíček
PF Ivan Hrdina
Položka č.: 337Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:40
lept, 1973, 9,8 x 7,5 cm, sign. PD J.Havlíček 74 , 10/60
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
Helena Hašpicová - Hurtová
(1953)
PF 1989
Položka č.: 308Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:39
litografie, 1988, 15,5 x 3,5 cm, sign. PD Hašpicová, č. 152/200, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Jan Halla
(1926-1988)
Volavky
Položka č.: 265Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:38
litografie, 18,5 x 12,7 cm, sign. PD Halla, text: Vzpomínka na Zlatou svatbu manželu Boženy a Josefa Kašparových, kterou slavili v dobré pohodě v Písku 31. května 1991., Antikvariát Dlážděná, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Anna Grmelová
(1926-2000)
PF 1976
Položka č.: 346Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:36
dřevoryt, 1992, 15 x 6,5 cm, sign. PD, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu