Cyril Chramosta

(1908-1990)

V r. 1937 působil jako stavitel. Po celý svůj život žil převážně v Praze, ale neustále se vracel na chalupu do rodného Husince, ve 30. a 40. letech 20. stol. působil v Březnici, od pol. 50. let navštěvoval také Mělnicko, svůj provizorní ateliér měl v Obříství. Vytvořil rozsáhlý soubor obrazů s tématikou rybníků či rybářů. autodidakt také působil jako grafik

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Výlov rybníka

    Položka č.: 1210

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 08:34

    litografie, 14 x 38,2 cm, sign. PD Cyril Chramosta, 10/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    V lese

    Položka č.: 369

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 07. 2016 19:50

    litografie, 1959, 31,5 x 32,1 cm, sign. PD Cyril Chramosta 59, rám, 3/15, mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 314 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Výlov rybníka

    Položka č.: 246

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2016 18:55

    litografie, akvarel, 1962, 20 x 31 cm, sign. PD Chramosta, PF 1963, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Rybář

    Položka č.: 214098

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2019 16:20

    tužka, papír, 15,5 x 22 cm, sign. PD Chramosta, rám, poškozený rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)