• Neurčený autor

    Vzkříšení

    Položka č.: 250720

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:21

    akvarel, tužka, papír, 31,8 x 21,7 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Joska Skalník

    (1948)

    Sedící dáma

    Položka č.: 250716

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:46

    litografie, 17,8 x 11 cm, sign. PD Skalník, rám, mírně zažloutlý papír, v dolní části skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze, člen skupiny Otevřený dialog, Artfórum a Jazzové sekce

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Rak - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276229

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:34

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Blíženec - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276228

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:35

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Býk - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276227

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:36

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Beran - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276226

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:37

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Ryby - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276225

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:38

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Vodnář - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276224

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:39

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Kozoroh- znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276235

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:40

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Střelec - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276234

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:41

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Štír - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276233

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:42

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Váhy - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276232

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:43

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Panna - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276231

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:44

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Lev - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276230

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:45

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Kat

    Položka č.: 238762

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:34

    dřevoryt, 35,9 x 31,6 cm, sign. PD V. Polášek, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Ulrich

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 217498

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:02

    litografie, 1946, 16 x 16 cm, sign. LD A. Ulrich 46, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Veselý

    (1912-2006)

    Chalupa

    Položka č.: 280959

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:17

    lept, 24 x 35 cm, sign. PD Jos. Veselý, rám, mírně zažloutlý papír, v dolní části skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák Ľ. Fully na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě a O. Nejedlého na AVU v Praze, čestný rok u prof. V. Silovského

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Pardubické motivy

    Položka č.: 280754

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:54

    litografie, 27,2 x 18,8 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Jan Sládek

    (1917-?)

    Kladno

    Položka č.: 280753

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:52

    litografie, 30,5 x 22,3 cm, monogr. PD JMS, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Dívka s motýlem

    Položka č.: 282088

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:15

    lept, 1984, 17, 5 x 7, 2 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Děvče s květy

    Položka č.: 282087

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:16

    litografie, 1984, 16 x 11, 3 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Lítej, míčku

    Položka č.: 281041

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:14

    ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Hrajeme kuličky

    Položka č.: 281040

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:12

    ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Rybníček

    Položka č.: 281039

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:10

    ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lubomír Dušek

    (1951)

    Krajina

    Položka č.: 279012

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:14

    akvatinta, 15,5 x 16,6 cm, sign. DU L. Dušek, č. 5/25, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Sněhulák

    Položka č.: 281044

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:20

    ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Naposledy s drakem

    Položka č.: 281043

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:18

    ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Jablíčko

    Položka č.: 281042

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:16

    ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Benátky

    Položka č.: 281018

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:34

    litografie, 1961, 10,5 x 14,8 cm, sign. LD Liesler 61, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Králík

    (1936)

    Ležící

    Položka č.: 259828

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:29

    kolorovaný lept, 1992, 19,5 x 12,5 cm, sign. PD králík 92, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook