Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské typy
Položka č.: 276730Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:28
litografie, 20 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželské mravy
Položka č.: 273823Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:24
litografie, 20,5 x 21,5 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Le Jayotype
Položka č.: 273822Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:22
litografie, 23 x 22 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vladimír Tesař
(1924-2008)
PF 1989
Položka č.: 281052Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:46
tisk, 14,5 x 21 cm, sign. PD Vl. Tesař, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jana Jemelková
(1928)
Spisovatel Jindřich Spáčil
Položka č.: 255586Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:46
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Koupající se
Položka č.: 276728Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:26
litografie, 21,5 x 25,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Vik
(1883-1964)
Chalupa se zvonicí
Položka č.: 278868Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:58
dřevoryt, 1923, 7,7 x 8,7 cm, LD značeno ve štočku VK - 23, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Dagmar Berková
(1922-2002)
Korunovaná husa
Položka č.: 278829Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:22
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jožka Baruch
(1894-1966)
Ex Libris Franta Koudelka
Položka č.: 250831Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:38
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)