• Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pařížské typy

    Položka č.: 276730

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:28

    litografie, 20 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Manželské mravy

    Položka č.: 273823

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:24

    litografie, 20,5 x 21,5 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Le Jayotype

    Položka č.: 273822

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:22

    litografie, 23 x 22 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    PF 1989

    Položka č.: 281052

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:46

    tisk, 14,5 x 21 cm, sign. PD Vl. Tesař, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Jemelková

    (1928)

    Spisovatel Jindřich Spáčil

    Položka č.: 255586

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:46

    linoryt, 1974, 15,7 x 11,9 cm, sign. DU Jemelková 74, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze, členka TT Klubu výtv. umělců a teoretiků a SOV

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Koupající se

    Položka č.: 276728

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:26

    litografie, 21,5 x 25,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Chalupa se zvonicí

    Položka č.: 278868

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:58

    dřevoryt, 1923, 7,7 x 8,7 cm, LD značeno ve štočku VK - 23, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Korunovaná husa

    Položka č.: 278829

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:22

    litografie, 1971, 20 x 8,5 cm, sign. DU Dagmar Berková 71, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jožka Baruch

    (1894-1966)

    Ex Libris Franta Koudelka

    Položka č.: 250831

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:38

    dřevoryt, 13,9 x 9,8 cm, sign. PD JBaruch, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely a E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš a Koliby

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook