-
Jan Saudek
(1935)
Hommage a Valerie
Položka č.: 281759Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:22
fotografie, 40 x 31 cm, sign. LD Jan Saudek, rám, studium na Státní grafické škole v Praze
Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Igor Malijevský
(1970)
Klesání, Lisabon 2007
Položka č.: 281760Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:23
autorská bromostříbrná zvětšenina na matném papíře, tónováno selenem, 2007, 28 x 36 cm, PD monogr., autorské razítko na rubu
Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Nožička
(1934)
Otvor
Položka č.: 281761Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:24
digitální fotografie, 2004, 27,2 x 20,4 cm, sign. vzadu Nožička 2004, autorský tisk, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Nožička
(1934)
Náhodný nález
Položka č.: 281762Vyvolávací cena: 2.250 CZK (94 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:25
digitální fotografie, 2007, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 2007, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze
Aktuální cena: 2.250 CZK (94 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Nožička
(1934)
Jak zobrazit ptáčka
Položka č.: 281763Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:26
digitální fotogrfie, 2004, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 2004, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Nožička
(1934)
Přibližná kočka
Položka č.: 281764Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:27
digitální fotografie, 2005, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 2005, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Nožička
(1934)
Na zádi
Položka č.: 281765Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:28
digitální fotografie, 1995, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 1995, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Nožička
(1934)
Objekt B
Položka č.: 281766Vyvolávací cena: 8.800 CZK (367 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:29
fotografie, 1961, 29,5 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 1961, ze souboru cyklů Hranice komunikace, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze
Aktuální cena: 8.800 CZK (367 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Nožička
(1934)
Gesto bez významu
Položka č.: 281767Vyvolávací cena: 8.800 CZK (367 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:30
fotografie, 1987, 29,4 x 22,1 cm, sign. vzadu Nožička 1987, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze
Aktuální cena: 8.800 CZK (367 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hník
(1946)
Z cyklu Peří
Položka č.: 281768Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:31
fotografie (kontaktní kopie, barit), 2006, 30 x 24 cm, sign. PD Hník 2006, č. 2/10, pozitivní volání přímotónující vývojkou, stabilizováno selenem, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hník
(1946)
Z cyklu Skleněná tajemství
Položka č.: 281769Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:32
fotografie (kontaktní kopie, barit), 2003, 30 x 24 cm, sign. PD Hník 2003, č. 3/10, pozitivní volání přímotónující vývojkou, stabilizováno selenem, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hník
(1946)
Z cyklu Trochu jiná fauna
Položka č.: 281770Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:33
fotografie (kontaktní kopie, barit), 2007, 30 x 24 cm, sign. PD Hník 2007, č. 1/10, pozitivní volání přímotónující vývojkou, stabilizováno selenem, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hník
(1946)
Z cyklu Portréty blízkých setkání
Položka č.: 281771Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:34
fotografie (kontaktní kopie, barit), 2008, 30 x 24 cm, sign. PD Hník 2008, č. 1/10, pozitivní volání přímotónující vývojkou, stabilizováno selenem, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Muž s bustou Stalina
Položka č.: 281772Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:35
bromostříbrná fotografie, 16,6 x 22,5 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Tichý
(1926-2011)
V pohybu
Položka č.: 281773Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:36
černobílá bromostříbrná fotografie, 13 x 10,5 cm, stav odpovídá autorskému přístupu
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Tichý
(1926-2011)
Žena
Položka č.: 281774Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:37
černobílá bromostříbrná fotografie, 14,5 x 10,5 cm, stav odpovídá autorskému přístupu
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Tichý
(1926-2011)
Na koupališti
Položka č.: 281775Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:38
černobílá bromostříbrná fotografie, 10,5 x 14,5 cm, stav odpovídá autorskému přístupu
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Tichý
(1926-2011)
Koupaliště
Položka č.: 281776Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:39
černobílá bromostříbrná fotografie, 10,5 x 14 cm, rám, stav odpovídá autorskému přístupu
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Tichý
(1926-2011)
U výkladní skříně
Položka č.: 281777Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:40
černobílá bromostříbrná fotografie, 13 x 11 cm, rám, stav odpovídá autorskému přístupu
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
Procitnutí v milosti
Položka č.: 281868Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:43
litografie, 1988, 56 x 42 cm, sign. DU J. Šerých 88, 43/80, na zadní straně popsáno, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Puk…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dagmar Berková
(1922-2002)
Zamilovaní
Položka č.: 281921Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:05
litografie, 1977, 17 x 5,5 cm, sign. UD Dagmar Berková 77, autorský tisk, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dagmar Berková
(1922-2002)
Královská kachna
Položka č.: 281922Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:04
litografie, 1977, 20 x 7 cm, sign. UD Dagmar Berková 77, autorský tisk, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Klaun
Položka č.: 281923Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:27
serigrafie, 25 x 19 cm, sign. DU Hořánek 82, 51/123, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Míčková
(1940-2020)
Vešení prádla
Položka č.: 281924Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:36
lept, 1962, 16,5 x 11,5 cm, sign. PD Jana 62, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Němeček
(1921)
Na poušti
Položka č.: 281925Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:38
lept, 2002, 12,2 x 18 cm, sign. PD R. Němeček 02, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Rudolf Němeček
(1921)
Na koni
Položka č.: 281926Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:37
lept, 2002, 21,5 x 14,2 cm, sign. PD R. Němeček 02, č. 17/6, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Dva výjevy
Položka č.: 281927Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:39
dřevoryt, 17,8 x 9 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emanuel Ranný
(1943)
Krajina
Položka č.: 281928Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:40
litografie, 22 x 18 cm, sign. PD Ranný, 67/75, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, člen sdružení Q, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Znamení zvěrokruhu - Rak
Položka č.: 281929Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:46
lept, 15,5 x 12,5 cm, sign. PD E. Tomanová, autorský tisk, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Kraus
Katedrála
Položka č.: 281930Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:56
lept, 15,5 x 21,3 cm, sign. PD J. Kraus, 15/50, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO