Bidden items
LIST OF AUTHORS-
Různí autoři (Rare books auction (215th auction))
Ex libris Marionet III
No.: 678Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 21. 11. 2024 15:00
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Karel Šafář (Rare books auction (215th auction))
(1938-2016)
Soubor grafický listů
No.: 677Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
Milan Bauer (Rare books auction (215th auction))
(1963)
Anatomia Gramatika
No.: 676Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Rastislav Michal (Rare books auction (215th auction))
Intimní motivy
No.: 675Auction price: 1.000 CZK (42 €)
bibliofilie, 1975, Soubor obsahuje 10 mědirytin, rozměr souboru 32 x 22 cm. Vydali Rastislav a Marta Michalovi ve čtyřiceti číslovných výtiscích na ručním losínském papíru o Vánocích 1975. Tento výtisk má číslo 30., the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU
Jiří Brázda (Rare books auction (215th auction))
EXL PF ETC (Lásky v detailech vs. detaily lásek)
No.: 674Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Jan Měřička (Rare books auction (215th auction))
Grafika
No.: 673Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)
Ernst Weiers (Rare books auction (215th auction))
(1909-1978)
Katalog k výstavě s přiloženými litografiemi
No.: 672Auction price: 500 CZK (21 €)
katalog se dvěma litografiemi, 38,5 x 25,8 cm
Current price: 500 CZK (21 €)
Jiří Slíva (Rare books auction (215th auction))
Franz Kafka Blues, s autorskou grafikou a podpisem autora
No.: 671Auction price: 1.100 CZK (46 €)
kniha, 2024, 20 x 20,2 cm, sign. první list Jiří Slíva, Součástí knížky je grafika, barevná litografie, č. 15/50, sign. nahoře i dole Jiří Slíva, 14,1 x 8,3 cm, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Doc. Dana Puchnarová (Rare books auction (215th auction))
K. H. Mácha - Máj
No.: 670Auction price: 1.400 CZK (59 €)
knižní tisk D. Puchnarová - básně, 2016, 29,7 x 21 cm, sign. na posledním listě D. Puchnarová, výtisk č. 18
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Jan Konůpek (Rare books auction (215th auction))
A.V. Frič: Zákon pralesa
No.: 669Auction price: 2.000 CZK (84 €)
bibliofilie, indiánská ornamentace, iniciálky, obrázky a vazba J. Konůpek, vyd. Zátiší knihy srdce i ducha B.M. Klika, Praha, 1921, pův. karton. vazba, 85s., hřbet vazby lehce poškozen, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Josef Váchal (Rare books auction (215th auction))
(1884-1969)
Jakub Deml: Rosnička
No.: 668Auction price: 2.000 CZK (84 €)
bibliofilie, černo-zelená kresba tištěná na tit. listě J. Váchal, podp. autora na patitulu, vyd. Pavla Kytlicová, Tasov, 1927, 500 výtisků, pův. brož, 116s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of t…
Michael Florian (Rare books auction (215th auction))
(1911-1984)
Elisabeth Madox Robertsová: Zelená zem divů
No.: 667Auction price: 500 CZK (21 €)
kniha, bar. linoryty, úprava a ob. M. Florian, vyd. Rudolf Škeřík, Praha, 1941, ed. Symposion, sv. 137, pův. brož, 259s., několik uvolněných archů, lehce opotřebené okraje, jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Ladislav Sutnar (Rare books auction (215th auction))
(1897-1976)
Konvolut 4 tisků
No.: 666Auction price: 1.000 CZK (42 €)
volné listy, obs.: 2x dvojlist k výstavě L. Sutnara Joy-Art v Shuster Gallery, New York, 16.9. - 4.10. 1969 (pozvánka s bar. tiskem díla Venus / Alltheway to USA a vlastnoručním přípisem rozměru tužkou + tisk Ladislav Sutnar says --- joy-art is in! s výkladem pojmu k téže výstavě; dále Národní divad…
Marie Čermínová (Toyen) (Rare books auction (215th auction))
(1902-1980)
V. Vančura: Učitel a žák (Studio ND)
No.: 665Auction price: 300 CZK (13 €)
leták, 1x reprod. kresby od Toyen, leták s textem J. Mukařovského a soupisem obsazení a autorů inscenace, vyd. Studio Národního divadla, Praha, 1945, dvojlist, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Bohdan Lacina (Rare books auction (215th auction))
(1912-1971)
Mabinogi: Keltské pověsti
No.: 664Auction price: 500 CZK (21 €)
kniha, zdobená polokožená převazba s dekorativním hřbetem Ateliér Hodný (Týn nad Vltavou), vyd. Jan V. Pojer, Brno, 1944, ed. Atlantis, il. B. Lacina, plkžn. převazba v karton. pouzdře, pův. ob. vevázána, 197s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the member of the surrealistic group RA
Current price: 500 CZK (21 €)
Jiří Anderle (Rare books auction (215th auction))
Guillaume Apollinaire: Zóna
No.: 663Auction price: 2.000 CZK (84 €)
bibliofilie, 2x lept J. Anderle na dvoulistu (jeden sign.), vyd. Martin Dyrynk v soukromé novoroční edici Slza, 1994, ex. 120/230 s podp. vyd. v tiráži, přel. P. Chalupa, volné listy (ruční papír) v pův. ob., bez paginace, velmi dobře zachováno, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Pelc …
Cyril Bouda (Rare books auction (215th auction))
Marie Majerová: Květná neděle
No.: 662Auction price: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, 4x sign. bar. litografie (z toho 3x na dvoustraně) C. Bouda, vyd. Spolek českých bibliofiů, Praha, 1936, pův. brož s ob., 26s., velmi dobře zachováno, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The…
Current price: 500 CZK (21 €)
Zdeněk Mézl (Rare books auction (215th auction))
No.: 661Auction price: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, 7x sign. dřevoryt a upr. Z. Mézl, vyd. Josef Vinklát, Liberec, 2007, ex. 26/60 s podp. Z. Mézla a J. Vinkláta v tiráži, volné listy v pap. deskách s ražbou, 40s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 600 CZK (25 €)
Josef Herčík (Rare books auction (215th auction))
(1922-1999)
V. Holzknecht: Chopin v obrozenecké Praze roku 1829
No.: 660Auction price: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, 4x sign. ocelorytina J. Herčík, umělecká vazba Jiřího Faltuse (pouze část nákladu), vyd. Supraphon, Praha, 1979, jako pamětní tisk k 150. výročí pobytu F. Chopina v Čechách, ex. aut. tisk, polokožená zdobená vazba, listy sešité nití, vloženo do koženého pouzdra s provázkem, 26s., velmi …
Current price: 500 CZK (21 €)
Vladimír Boudník (Rare books auction (215th auction))
(1924-1968)
Manifest explozionalismu
No.: 659Auction price: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, sign. dvoubar. perokresba I. Sainer, vyd. SČB, Praha, 2005, ex. 99/190 s podpisem M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 26, ruční papír, rozměr brožury: 13,6 x 8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The State Graphic School in Pra…
Current price: 400 CZK (17 €)
Miloslav Chlupáč (Rare books auction (215th auction))
(1920-2008)
Plastiky v exteriérech
No.: 658Auction price: 500 CZK (21 €)
katalog, 1x sign. litografie M. Chlupáč, vyd. nakl. Vltavín, Praha, 2006, ex. 44/100, katalog o 8 listech s ob., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. K. Stipl and prof. J. Wagner at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Umelecka beseda, t…
Current price: 500 CZK (21 €)
Jan Kristofori (Rare books auction (215th auction))
(1931-2004)
Jean Terrasson: Sethos
No.: 657Auction price: 2.000 CZK (84 €)
bibliofilie, 5x sign. litografie (+1x lit. na ob.) J. Kristofori, vyd. Nadace Lyry Pragensis, Praha, 1996, ruční papír van Gelder, listy svázané nití, 61s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the president of Lyra Pragensis, member of The Association of Prague Fine Artists
Jaroslav Klápště (Rare books auction (215th auction))
(1923-1999)
Georg Trakl: Lidský žal
No.: 656Auction price: 2.000 CZK (84 €)
bibliofilie, 4x sign. suchá jehla J. Klápště, vyd. Památník nár. písemnictví, Praha, 1987, ruční papír, volné listy v obálce, 21s., lehce odřené okraje desek, jinak vemli dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. F. Tichy and E. Filla, member of The Hollar Association of Czech Gra…
Jan Bauch (Rare books auction (215th auction))
(1898-1995)
Lumír Čivrný: Sonety paní
No.: 655Auction price: 700 CZK (30 €)
bibliofilie, 7x litografie v textu 1x na obálce J. Bauch, podpis autora a výtvarníka na patitulu, vyd. F.J. Müller, Praha, 1943, ex. 145/300, listy svázané nití v obálce, nestránkováno, vyšisované okraje obálky, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple prof. E. Dite and V. H. …
Current price: 700 CZK (30 €)
Dalibor Chatrný (Rare books auction (215th auction))
(1925-2012)
Sňůrové projekty / Schnurprojekte
No.: 654Auction price: 1.500 CZK (63 €)
bibliofilie, 11x sign. litografie a podp. na zadní straně ob. D. Chatrný, vyšlo jako první svazek grafické edice mpvu, Brno, 1971, ex. 24/30, tit. báseň Jiří Valoch, 12x volný list v pův. ob., drobná skvrna na horním okraji prvního listu s básní, ob. ušpiněná a na hřbetu proděravělá, jinak velmi dob…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Emanuel Ranný (Rare books auction (215th auction))
(1943-2022)
Havraní krajiny (Landscapes with Ravens)
No.: 653Auction price: 600 CZK (25 €)
bibliofilie, 3x sign. volně vložená suchá jehla z cyklu Havraní krajiny E. Ranný, katalog s řadou čb. vyobr. vyd. Ranný Architects, Praha, nedat., pův. brož, zažloutlé desky, jinak velmi dobrý stav; přiložen volný list s dopisem výtvarníka Petru Kabešovi, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
(1943-2022)
No.: 652Auction price: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, sign. bar. litografie ve frontispisu E. Ranný, vyd. nak. Emanuel Ranný, Nehradov, 1999, na italském papíru Fabriano, ex. 16/75, dvojlist v pův. ob., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Tomáš Císařovský (Rare books auction (215th auction))
Jáchym Topol: Žárlivý démon, Děvka, Kojot a čarodějné dívky
No.: 651Auction price: 1.500 CZK (63 €)
bibliofilie, 3 originální litografie T. Císařovský, podp. J. Topola i výtvarníka na tit. listě, vyd. Mediagate, 2008, jako třetí svazek bibliofilské edice, 39 číslovaných výtisků (tento nečísl.), výborný stav, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Fine Arts in Prague
Ivan Wernisch (Rare books auction (215th auction))
Michal Ajvaz: Azazel
No.: 650Auction price: 1.500 CZK (63 €)
bibliofilie, originální sign. koláž ve frontispisu I. Wernisch, podp. M. Ajvaze na patitulu, vyd. jako soukromý neprodejný tisk v počtu 20 výtisků (z nichž 10 obs. koláž), P. Hruška, Argestea, Praha, 2010, pův. brož s ob., výborný stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Alois Jirásek: Nevolnice
No.: 649Auction price: 400 CZK (17 €)
Current price: 400 CZK (17 €)