• Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XII

    No.: 765

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:27

    lept, 1989, 11 x 9 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 12/95

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XXV

    No.: 764

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:26

    lept, 1989, 17 x 10,5 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice IX

    No.: 763

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:25

    lept, 1989, 17,5 x 12 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XIX (2)

    No.: 762

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:24

    lept, 1989, 16,5 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XIX

    No.: 761

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:23

    lept, 1989, 16,5 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 13/95

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice III

    No.: 760

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:22

    lept, 1987, 8 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 13/95

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XXIV

    No.: 759

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:21

    lept, 1989, 11 x 6 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XXVI

    No.: 758

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:20

    lept, 1987, 21 x 13 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 11/95

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice V

    No.: 757

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:19

    lept, 1987, 10,5 x 13 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 11/95

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Bino

    Chalupy v horách

    No.: 400

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 10:22

    lept, 12,3 x 16,3 cm, sign. PD J. Bino, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Chalupa se zříceninou

    No.: 675

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:57

    suchá jehla, 35 x 30 cm, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Ruyana Küste

    No.: 674

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:56

    lept, 21,8 x 14,2 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Ptáčci

    No.: 673

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:55

    lept, 20,3 x 14,3 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Hans Schroedter

    Skupina stromů

    No.: 784

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:46

    lept, 1908, 13,3 x 22,7 cm, značeno LD v desce H. S. 1908, na papíře skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Aldof Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Tonda Špacír ze Strmilova

    No.: 380

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 10:02

    litografie, 1918, 12 x 13 cm, značeno PD na kameni A. J. Alex, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Josef Krejsa

    (1896-1941)

    Husův domek

    No.: 583

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 13:25

    dřevoryt, 22 x 26,5 cm, značeno v tisku JK, studied architecture and old masters techniques by František Alt in Vienna, figurative drawing, anatomy and perspective by F. P. Michetti in Italy, later disciple of Max Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Neurčený autor

    U kostela

    No.: 659

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:41

    litografie, 19,5 x 27 cm, č. 77/100, dole natržený papír mimo tisk, papír pomačkaný

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Strnad

    Z pouti

    No.: 812

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 17:14

    lept, 10,4 x 8 cm, sign. PD Strnad, zažloutlý, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Jiří Bauer

    Skála

    No.: 385

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 10:07

    akvatinta, 13,5 x 8,5 cm, sign. LD JBauer, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeněk Burian

    (1905-1981)

    Hannibal, největší lev v zajetí

    No.: 62

    Auction price: 280.000 CZK (11.667 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    kvaš, papír, 30 x 30 cm, sign. PD Z. Burian, rám, the disciple of prof. M. Svabinsky and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Association of Fine Artists - Purkyne

    Current price: 280.000 CZK (11.667 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1977)

    Předjarní hlava

    No.: 36

    Auction price: 165.000 CZK (6.875 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    email, sololit, 1965, 64 x 44 cm, sign. PD Bělocvětov, rám

    Current price: 165.000 CZK (6.875 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    List

    No.: 34

    Auction price: 155.000 CZK (6.459 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2002, 135 x 180 cm, lišta, vzadu štítek Galerie Gema, obraz českého malíře, koloristy a významného grafika, ilustrátora a teoretika umění první poloviny 20. století Ivana Ouhela zaujme diváka na první pohled svojí velkorysostí formátu. Rozměrný formát obrazu nesoucí název List je krásn…

    Current price: 155.000 CZK (6.459 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Placht

    (1962)

    Curasana

    No.: 87

    Auction price: 150.000 CZK (6.250 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    pucuti (kůra stromu), plátno, 2017, 120 x 150 cm, sign. vzadu Otto Placht , the disciple of prof. A Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 150.000 CZK (6.250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alois Wachsman

    (1898-1942)

    Obraz (Surrealistická kompozice)

    No.: 70

    Auction price: 135.000 CZK (5.625 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    pastel, papír, cca 1930-1931, 63,5 x 48 cm, rám, vzadu razítko: Z pozůstalosti Aloise Wachsmana č. 821

    Current price: 135.000 CZK (5.625 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Ad spectatores

    No.: 39

    Auction price: 130.000 CZK (5.417 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    koláž, dřevo, 1983, 65 x 50 cm, sign. vzadu Jiří Kolář 83, rám, vzadu razítko Galleria Arte Centro, Milano, básník s neobyčejnou tvůrčí invencí a autor experimentální poezie, přenesl písemné sebevyjádření do zcela unikátní vizuální podoby. Klasický psaný projev dokázal posunout až na jeho samé hrani…

    Current price: 130.000 CZK (5.417 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Kubistická hlava

    No.: 221

    Auction price: 120.000 CZK (5.000 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    bronz, v. 27,5 cm, socha na mramorovém podstavci, the disciple of prof. Thiele and Bukovac at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists and SVU

    Current price: 120.000 CZK (5.000 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Dobroslav Foll

    (1922-1981)

    Ikarus letí ke slunci

    No.: 61

    Auction price: 110.000 CZK (4.584 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    objekt, 70. léta, 105 x 105 x 120 a 50 cm, z cyklu Vývoj letectví, zajímavý autor působící v II. pol. 20. století. Člen Skupiny RADAR, který stál dokonce u vzniku této tvůrčí skupiny v r. 1959. Autor, jež se vyznačoval osobitým smyslem pro humor, který vetknul i do své tvorby, a kterým ovlivnil souč…

    Current price: 110.000 CZK (4.584 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Kulovité těleso

    No.: 52

    Auction price: 85.000 CZK (3.542 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, sololit, 1989, 41 x 27 cm, sign. PD Ota Janeček 89, rám, vzadu popsáno, na rubu štítek soupisu díla č. 9757, brilantní ukázka díla z ruky jednoho z našich nejvýraznějších umělců tzv. generace druhé světové války. Studoval kresbu na ČVUT v Praze u O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného. Byl člen…

    Current price: 85.000 CZK (3.542 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Hudeček

    (1872-1941)

    Krajina Orlických hor

    No.: 271

    Auction price: 85.000 CZK (3.542 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 20. léta 20. století, 92 x 124,5 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem

    Current price: 85.000 CZK (3.542 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Věra Janoušková

    (1922-2010)

    Postava

    No.: 59

    Auction price: 80.000 CZK (3.334 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    polychromované dřevo, 1979, v. 102 cm, sign. vzadu V. Janoušková 1979, autorka byla absolventkou UMPRUM, členkou umělecké skupiny UB12 a Umělecké besedy a výraznou představitelkou vlny nové figurace. Své artefakty tvořila z netypických materiálů jako je smalt nebo osinkocement, případně dřevo, z něh…

    Current price: 80.000 CZK (3.334 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.