• Josef Čapek

    (1887-1945)

    Před zrcadlem

    No.: 28

    Auction price: 20.000 CZK (834 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    linoryt, 1918, 24,3 x 18 cm, sign. PD Josef Čapek, pasparta, LD popsáno autorem, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 20.000 CZK (834 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Chudá žena

    No.: 27

    Auction price: 20.000 CZK (834 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    linoryt, 1918, 24 x 18,5 cm, sign. PD Josef Čapek, pasparta, LD popsáno autorem, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 20.000 CZK (834 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Massimo Salvadori

    (1960)

    L55L7

    No.: 115

    Auction price: 20.000 CZK (834 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2023, 70 x 70 cm, sign. vzadu Massimo Salvadori

    Current price: 20.000 CZK (834 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Lucie Svobodová

    (1963)

    Substantia 29

    No.: 306

    Auction price: 19.000 CZK (792 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2016, 30 x 30 cm, sign. vzadu

    Current price: 19.000 CZK (792 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Bárky na pobřeží

    No.: 276

    Auction price: 19.000 CZK (792 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 33,5 x 39 cm, sign. LD, rám, zkrakelováno, malba místy odřena

    Current price: 19.000 CZK (792 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alena Anderlová

    (1977)

    Ananas

    No.: 82

    Auction price: 18.000 CZK (750 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2014, 40 x 40 cm, sign. vzadu Anderlová

    Current price: 18.000 CZK (750 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Kristián Kodet

    (1948)

    Spojené oči

    No.: 295

    Auction price: 18.000 CZK (750 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, deska, 1995, 23 x 28 cm, sign. PD Kristian Kodet 95, rám, studied at the Académie des Beaux-Arts in Brussels

    Current price: 18.000 CZK (750 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tereza Bulisová

    (1989)

    Únik

    No.: 307

    Auction price: 17.000 CZK (709 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, plátno, stěrka, 2023, 70 x 70 cm, sign. vzadu Tereza Bulis

    Current price: 17.000 CZK (709 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Skála

    (1908-2001)

    Don Quijote, Sancho Panza a Rocinanta (putování noční krajinou)

    No.: 229

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, 1976, 58,7 x 78,7 cm, sign. PD K. Skála 76, rám, drobné oděrky na rámu, při krajích mírně oloupaná barva, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Zátiší s hruškami

    No.: 223

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, dřevo, 30,5 x 40,5 cm, rám, z pozůstalosti Josefa Lieslera, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Hodonský

    (1945)

    Mokřady - vodní rostliny

    No.: 185

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    dřevořez, 2021, 47,5 x 80 cm, sign. PD F. Hodonský 2021, č. 2/3, František Hodonský je výtvarným umělcem specializujícím se na malbu a grafiku. Jeho hlavním tématem je již několik dekád krajina. Krajinomalbu studoval u F. Jiroudka na AVU, kde sám později převzal vedení ateliéru krajinářské a figurál…

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Koudelka

    (1938)

    Alfred de Musset: Lorenzaccio

    No.: 377

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    bromostříbrná fotografie, přelom 60. a 70. let, 30 x 24,5 cm, na zadní straně razítko Copyright Josef Koudelka Praha 3 Pospíšilova 4 Czechoslovakia, Divadlo za branou, režie O. Krejča, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • .

    Plakát pivovaru Löwenbräu-Baienfurt

    No.: 375

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    plakát, litografie, 89 x 48,5 cm, rám, plakát k dnes již neexistujícímu pivovaru v městě Baienfurt poblíž Ravensburgu v Bavorsku. Pivovar byl založen v roce 1775 a ukončil svou činnost v roce 1975. Plakát vznikl přibližně v roce 1910 a je provedený v dobovém secesním duchu, přeloženo

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tereza Vlčková

    (1983)

    Z cyklu TWO (fotografie č.3)

    No.: 365

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    barevná fotografie, 2009, 91 x 91 cm, sign. vzadu Tereza Vlčková 2009, č. 3/15, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vilém Kreibich

    (1884-1955)

    Letní den u potoka

    No.: 272

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 1907, 71 x 53 cm, sign. LD Kreibich 07, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, the disciple of prof. H. Schweiger

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Michal Novotný (MICL)

    (1969)

    Ďáblík

    No.: 122

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    alabastr, v. 26,5 cm, značeno zezpodu MICL

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Chadima

    (1923)

    Předjaří II.

    No.: 90

    Auction price: 14.000 CZK (584 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tempera, sololit, 2022, 23 x 17 cm, sign. PD Chadima, rám, Své výtvarné školení Chadima absolvoval na VŠUP u prof. Fišárka. Vystavoval jako host na členských výstavách SČUG Hollar. Od roku 1961 byl autor členem tvůrčí skupiny Radar, kde se věnoval tématům městského prostředí a průmyslové krajiny. Ch…

    Current price: 14.000 CZK (584 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Noční nebe - orel

    No.: 88

    Auction price: 14.000 CZK (584 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2021, 40 x 40 cm, sign. DU Kamila Ženatá, V letech 1973 – 1979 studovala na Akademii výtvarných umění v ateliéru Ladislava Čepeláka. Přestože vystudovala klasické grafické techniky vyjadřuje se v různých médiích přes malbu, fotografii, video až po multimediální site-specific instalaci.…

    Current price: 14.000 CZK (584 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otakar Kubín (Coubine)

    (1883-1969)

    Větrný mlýn v Kořenci

    No.: 154

    Auction price: 13.500 CZK (563 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1949, 30 x 40 cm, sign. PD O Coubine, rám, soupis Siblík č. 121, na rámu drobné oděrky

    Current price: 13.500 CZK (563 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tereza Zichová

    (1992)

    Galateia

    No.: 263

    Auction price: 13.000 CZK (542 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2021, 40 x 30 cm, sign. vzadu Zichová 2021, Absolventka Akademie výtvarných umění v Praze, kde studovala v ateliérech Jiřího Petrboka a Michaela Rittsteina. Ve své tvorbě pracuje často se zvířecími motivy, které však klade do surreálních až bizarních situací. Jakousi spojující linkou j…

    Current price: 13.000 CZK (542 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Oldřich Jelínek

    (1930)

    Sedící akt

    No.: 107

    Auction price: 13.000 CZK (542 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tempera, kvaš, karton, 29,5 x 42 cm, sign. PD O. Jelínek, rám

    Current price: 13.000 CZK (542 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Anděl ráje

    No.: 128

    Auction price: 13.000 CZK (542 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 121, str. 153

    Current price: 13.000 CZK (542 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Abraham a Sára

    No.: 127

    Auction price: 13.000 CZK (542 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 122, str. 153

    Current price: 13.000 CZK (542 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Nářky Jeremiáše

    No.: 126

    Auction price: 13.000 CZK (542 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 140, str. 159

    Current price: 13.000 CZK (542 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    David a Absolon

    No.: 125

    Auction price: 13.000 CZK (542 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 133, str. 157

    Current price: 13.000 CZK (542 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Mojžíš přijímající tabule zákona

    No.: 124

    Auction price: 13.000 CZK (542 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 123, str. 155

    Current price: 13.000 CZK (542 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Šalamoun

    No.: 123

    Auction price: 13.000 CZK (542 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 131, str. 157

    Current price: 13.000 CZK (542 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Place Maubert v Paříži

    No.: 138

    Auction price: 12.500 CZK (521 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    měkký kryt, 1914, 32,4 x 34,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, grafik – dřevorytec, mistr leptu a mezzotinty, pedagog na Akademii výtvarných umění v Praze, zakladatel a předseda SČUG Hollar. Jeho dílo je ovlivněno protichůdnými tendencemi 90. let - secesním světonázorem a francouzskými impresionisty. …

    Current price: 12.500 CZK (521 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Aleš Růžička

    (1977)

    Kolumbárium růžové

    No.: 89

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2010, 40 x 40 cm, sign. zezadu A. Růčička 2010

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Země

    No.: 23

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 1976, 20,3 x 13,8 cm, sign. Oldřich Kulhánek 76, rám, A.P. XII, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.