-
Josef Čapek
(1887-1945)
Před zrcadlem
No.: 28Auction price: 20.000 CZK (834 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
linoryt, 1918, 24,3 x 18 cm, sign. PD Josef Čapek, pasparta, LD popsáno autorem, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 20.000 CZK (834 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Chudá žena
No.: 27Auction price: 20.000 CZK (834 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
linoryt, 1918, 24 x 18,5 cm, sign. PD Josef Čapek, pasparta, LD popsáno autorem, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 20.000 CZK (834 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Massimo Salvadori
(1960)
L55L7
No.: 115Auction price: 20.000 CZK (834 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2023, 70 x 70 cm, sign. vzadu Massimo Salvadori
Current price: 20.000 CZK (834 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Lucie Svobodová
(1963)
Substantia 29
No.: 306Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2016, 30 x 30 cm, sign. vzadu
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Bárky na pobřeží
No.: 276Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 33,5 x 39 cm, sign. LD, rám, zkrakelováno, malba místy odřena
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alena Anderlová
(1977)
Ananas
No.: 82Auction price: 18.000 CZK (750 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2014, 40 x 40 cm, sign. vzadu Anderlová
Current price: 18.000 CZK (750 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kristián Kodet
(1948)
Spojené oči
No.: 295Auction price: 18.000 CZK (750 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, deska, 1995, 23 x 28 cm, sign. PD Kristian Kodet 95, rám, studied at the Académie des Beaux-Arts in Brussels
Current price: 18.000 CZK (750 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tereza Bulisová
(1989)
Únik
No.: 307Auction price: 17.000 CZK (709 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, stěrka, 2023, 70 x 70 cm, sign. vzadu Tereza Bulis
Current price: 17.000 CZK (709 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Skála
(1908-2001)
Don Quijote, Sancho Panza a Rocinanta (putování noční krajinou)
No.: 229Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, 1976, 58,7 x 78,7 cm, sign. PD K. Skála 76, rám, drobné oděrky na rámu, při krajích mírně oloupaná barva, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Zátiší s hruškami
No.: 223Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, dřevo, 30,5 x 40,5 cm, rám, z pozůstalosti Josefa Lieslera, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Hodonský
(1945)
Mokřady - vodní rostliny
No.: 185Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
dřevořez, 2021, 47,5 x 80 cm, sign. PD F. Hodonský 2021, č. 2/3, František Hodonský je výtvarným umělcem specializujícím se na malbu a grafiku. Jeho hlavním tématem je již několik dekád krajina. Krajinomalbu studoval u F. Jiroudka na AVU, kde sám později převzal vedení ateliéru krajinářské a figurál…
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Koudelka
(1938)
Alfred de Musset: Lorenzaccio
No.: 377Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, přelom 60. a 70. let, 30 x 24,5 cm, na zadní straně razítko Copyright Josef Koudelka Praha 3 Pospíšilova 4 Czechoslovakia, Divadlo za branou, režie O. Krejča, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
.
Plakát pivovaru Löwenbräu-Baienfurt
No.: 375Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
plakát, litografie, 89 x 48,5 cm, rám, plakát k dnes již neexistujícímu pivovaru v městě Baienfurt poblíž Ravensburgu v Bavorsku. Pivovar byl založen v roce 1775 a ukončil svou činnost v roce 1975. Plakát vznikl přibližně v roce 1910 a je provedený v dobovém secesním duchu, přeloženo
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tereza Vlčková
(1983)
Z cyklu TWO (fotografie č.3)
No.: 365Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
barevná fotografie, 2009, 91 x 91 cm, sign. vzadu Tereza Vlčková 2009, č. 3/15, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vilém Kreibich
(1884-1955)
Letní den u potoka
No.: 272Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1907, 71 x 53 cm, sign. LD Kreibich 07, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, the disciple of prof. H. Schweiger
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michal Novotný (MICL)
(1969)
Ďáblík
No.: 122Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
alabastr, v. 26,5 cm, značeno zezpodu MICL
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Chadima
(1923)
Předjaří II.
No.: 90Auction price: 14.000 CZK (584 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tempera, sololit, 2022, 23 x 17 cm, sign. PD Chadima, rám, Své výtvarné školení Chadima absolvoval na VŠUP u prof. Fišárka. Vystavoval jako host na členských výstavách SČUG Hollar. Od roku 1961 byl autor členem tvůrčí skupiny Radar, kde se věnoval tématům městského prostředí a průmyslové krajiny. Ch…
Current price: 14.000 CZK (584 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kamila Ženatá
(1953)
Noční nebe - orel
No.: 88Auction price: 14.000 CZK (584 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2021, 40 x 40 cm, sign. DU Kamila Ženatá, V letech 1973 – 1979 studovala na Akademii výtvarných umění v ateliéru Ladislava Čepeláka. Přestože vystudovala klasické grafické techniky vyjadřuje se v různých médiích přes malbu, fotografii, video až po multimediální site-specific instalaci.…
Current price: 14.000 CZK (584 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otakar Kubín (Coubine)
(1883-1969)
Větrný mlýn v Kořenci
No.: 154Auction price: 13.500 CZK (563 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1949, 30 x 40 cm, sign. PD O Coubine, rám, soupis Siblík č. 121, na rámu drobné oděrky
Current price: 13.500 CZK (563 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tereza Zichová
(1992)
Galateia
No.: 263Auction price: 13.000 CZK (542 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2021, 40 x 30 cm, sign. vzadu Zichová 2021, Absolventka Akademie výtvarných umění v Praze, kde studovala v ateliérech Jiřího Petrboka a Michaela Rittsteina. Ve své tvorbě pracuje často se zvířecími motivy, které však klade do surreálních až bizarních situací. Jakousi spojující linkou j…
Current price: 13.000 CZK (542 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Jelínek
(1930)
Sedící akt
No.: 107Auction price: 13.000 CZK (542 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tempera, kvaš, karton, 29,5 x 42 cm, sign. PD O. Jelínek, rám
Current price: 13.000 CZK (542 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marc Chagall
(1887-1985)
Anděl ráje
No.: 128Auction price: 13.000 CZK (542 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 121, str. 153
Current price: 13.000 CZK (542 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marc Chagall
(1887-1985)
Abraham a Sára
No.: 127Auction price: 13.000 CZK (542 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 122, str. 153
Current price: 13.000 CZK (542 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marc Chagall
(1887-1985)
Nářky Jeremiáše
No.: 126Auction price: 13.000 CZK (542 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 140, str. 159
Current price: 13.000 CZK (542 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marc Chagall
(1887-1985)
David a Absolon
No.: 125Auction price: 13.000 CZK (542 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 133, str. 157
Current price: 13.000 CZK (542 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marc Chagall
(1887-1985)
Mojžíš přijímající tabule zákona
No.: 124Auction price: 13.000 CZK (542 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 123, str. 155
Current price: 13.000 CZK (542 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marc Chagall
(1887-1985)
Šalamoun
No.: 123Auction price: 13.000 CZK (542 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 131, str. 157
Current price: 13.000 CZK (542 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Place Maubert v Paříži
No.: 138Auction price: 12.500 CZK (521 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
měkký kryt, 1914, 32,4 x 34,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, grafik – dřevorytec, mistr leptu a mezzotinty, pedagog na Akademii výtvarných umění v Praze, zakladatel a předseda SČUG Hollar. Jeho dílo je ovlivněno protichůdnými tendencemi 90. let - secesním světonázorem a francouzskými impresionisty. …
Current price: 12.500 CZK (521 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Růžička
(1977)
Kolumbárium růžové
No.: 89Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2010, 40 x 40 cm, sign. zezadu A. Růčička 2010
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Země
No.: 23Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
lept, 1976, 20,3 x 13,8 cm, sign. Oldřich Kulhánek 76, rám, A.P. XII, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED