-
Jan Tichý
(1962)
Prolínání
No.: 330Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tužka, sololit, 1996, 90 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 96, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Matěj Motyčka
(1960)
Kabaret
No.: 329Auction price: 5.500 CZK (230 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, 76,5 x 57,5 cm, sign. PD Motyčka, rám, Matěj Motyčka je rodilý Moravan, vyrůstal v hudební rodině a již od útlého věku se věnoval hudbě. Působil v několika kapelách na Moravě a později v Praze. Svůj život zasvětil skládání písní, malbě a cestování. Absolvoval uměleckou školu a…
Current price: 5.500 CZK (230 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ramon Moscardó
(1953)
Na Karlově mostě
No.: 328Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, papír, 46 x 61 cm, sign. PD Moscardó, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Gift to Beatles
No.: 327Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tisk, koláž, 2013, 77 x 110 cm, sign. vzadu, adjustováno v plexiskle, č. 7
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
K. Kotrba
Konstantin Karenin a Karel Gott
No.: 326Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tuš, papír, 1982, 19 x 28 cm, sign. LD K.Kotrba, neurčený autor, mírně zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
David Apacidis
(2003)
Vlny lidskosti
No.: 325Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, sprejové barvy, 2023, 100 x 70 cm, sign. PD Api, Nabízený obraz, stejně předchozí, je inspirován knihou Na západní frontě klid od Ericha Maria Remarquea. Ve spodní části obrazu se nám otevírá pohled na frontu, která je zde vyobrazena jako klidná mořská hladina. Avšak jak dlouho tento klid pot…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
David Apacidis
(2003)
Mord
No.: 324Auction price: 4.800 CZK (200 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, sprejové barvy, 2023, 100 x 69,7 cm, sign. PD Api, inspirací pro tento obraz, stejně jako pro celou tuto sérii, byla kniha Na západní frontě klid od Ericha Maria Remarquea, kterou prozkoumával mladý malíř David Apacidis. Obraz reflektuje hrůzy války a zároveň melancholii po obětech, které při…
Current price: 4.800 CZK (200 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Robert Jiran
(1975)
Dívka v klobouku
No.: 323Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2023, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 23/12, na zadní straně značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavoval v Japons…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Robert Jiran
(1975)
Léto u vody
No.: 322Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2024, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 24/2, na zadní straně značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavoval v Japonsk…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Hampl
(1932-2019)
Kompozice I
No.: 1Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1981, 45 x 30 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/23, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Hampl
(1932-2019)
Kompozice III
No.: 3Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1981, 42 x 41 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/23, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Hampl
(1932-2019)
Kompozice II
No.: 2Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1981, 47 x 33 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/23, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Kupka
(1871-1957)
Amorpha, dvoubarevná fuga
No.: 116Auction price: 55.000 CZK (2.292 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
barevný lept, 1913, 14,5 x 22 cm, sign. LD Kupka, rám, nabízené dílo pochází ze stejného roku, kdy Kupka vystavil na Podzimním salonu v Paříži abstraktní díla Amorfa, Dvoubarevná fuga a Amorfa, Teplá chromatika. Série těchto maleb a paralelních studií jsou výsledkem Kupkova dlouhodobého směřování od…
Current price: 55.000 CZK (2.292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Massimo Salvadori
(1960)
L55L7
No.: 115Auction price: 20.000 CZK (834 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2023, 70 x 70 cm, sign. vzadu Massimo Salvadori
Current price: 20.000 CZK (834 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Kyncl
(1934-2011)
Kompozice
No.: 114Auction price: 22.000 CZK (917 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, kresba na reliéfně strukturovaném papíře, 1990, 40 x 29,5 cm, sign. na zadní straně F. Kyncl 90, rám, František Kyncl, významný český malíř a sochař, se narodil 21. listopadu 1934 v Pardubicích. Jeho umělecká kariéra nesla výrazný konstruktivistický rukopis a patřil mezi klíčov…
Current price: 22.000 CZK (917 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ruprecht Geiger
(1908-2009)
Geometrie
No.: 113Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
serigrafie, 51 x 54 cm, sign. PD, č. 340/500
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Radoslav Kratina
(1928-1999)
Geometrická kompozice
No.: 112Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
serigrafie, 1972, 54 x 34 cm, sign. PD R. Kratina 72, Aantiqari.at Radhošťská, , the member of The Club of Specifists, Tolerance
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: ID2**9 History of bids
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Encyklopedie: Dálek
No.: 111Auction price: 33.000 CZK (1.375 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 12 x 34 cm, sign. PN Neprakta, rám, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 33.000 CZK (1.375 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Psychiatrické oddělení
No.: 110Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tuš, papír, 30 x 21 cm, kreslíř, karikaturista, ilustrátor a humorista. Jeden z autorů satirického časopisu Dikobraz. Za svůj život vytvořil více jak 35 000 kreslených vtipů s širokým záběrem témat, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Char…
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kája Saudek
(1935-2015)
Sniper - Zbroj Martova
No.: 109Auction price: 65.000 CZK (2.709 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tuš, kvaš, papír, 35 x 29,5 cm, sign. PD Saudek, adjustováno v boxu z plexiskla, Kája Saudek byl český malíř a nejznámější český komiksový kreslíř, jehož specifický výtvarný projev se stal inspirací pro další komiksové kreslíře. Inspirován americkým komiksem a pop-artem byl autor ve své době na česk…
Current price: 65.000 CZK (2.709 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Jelínek
(1930)
Nadja
No.: 108Auction price: 22.500 CZK (938 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
barevné křídy, 55,5 x 42 cm, sign. DU O.Jelínek
Current price: 22.500 CZK (938 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Jelínek
(1930)
Sedící akt
No.: 107Auction price: 13.000 CZK (542 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tempera, kvaš, karton, 29,5 x 42 cm, sign. PD O. Jelínek, rám
Current price: 13.000 CZK (542 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Šlitr
(1924-1969)
Děti v pískovišti
No.: 106Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
pero, fix, papír, 1962, 30 x 40,5 cm, sign. PU Šlitr 62, rám
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Šlitr
(1924-1969)
Pláž
No.: 105Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
fix, papír, 1960, 24 x 31,5 cm, sign. PD Šlitr 60, rám
Current price: 28.000 CZK (1.167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Born
(1930-2016)
Setkání
No.: 104Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tuš, akvarel, papír, 42 x 29,7 cm, monogr. PD AB, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Babička Boženy Němcové
No.: 103Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 18,5 x 28,5 cm, Text: "Já jsem si hned říkala, že jako by někdo šukal po světnici!", na zadní straně technické poznámky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID2**4 History of bids
-
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Nečekaná návštěva
No.: 102Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tuš, papír, 21 x 29,5 cm, Text: "My muset zde přistát, protože s posádkou již nebýt k vydržení, potřebovali by trochu lidského tepla-pomuckat, nebo tak něco!", zezadu technické poznámky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID2**4 History of bids
-
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Stav ovzduší
No.: 101Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tuš, papír, 20 x 29,7 cm, Text: "Vidíš tu potvoru v ovzduší, to bude určitě ta bestie kysličník siřičitej?!", Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Otužilci
No.: 100Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 9,5 x 22 cm, Text: "Čoveče, nešil tu s tou pistolkou, my tu jen s panem Vencálkem zakládáme klub otužilců!", na zadní straně technické poznámky z redakce, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 4.100 CZK (171 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Nález
No.: 99Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 16,5 x 24 cm, na zadní straně značeno Vyčítal, Text: "Mámo, podívej, to bych nevěřil, co se všechno válí po lese!", Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 4.100 CZK (171 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids