Světnice
Položka č.: 282125Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:27
tuš, koláž, papír, 30 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Záslibný dar
Položka č.: 265520Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:28
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Skleslý muž na sedačce
Položka č.: 265519Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:29
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Ludwig van Beethoven
Položka č.: 282066Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:30
olej, dřevo, 16 x 13 cm, rám, na rámu četná poškození, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Statek
Položka č.: 222013Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:10
akvarel, papír, 1952, 32 x 50 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Lebka s hadem
Položka č.: 265874Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:32
rudka, papír, 11,8 x 18,7 cm, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Reklama pro Dopravní podniky hlavního města Prahy
Položka č.: 279778Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:38
akvarel, tuš, běloba, karton, druhý polovina 40. let, 24,5 x 29 cm, rám, 4 reklamní panely s bezpečnostními pokyny pro cestující hromadné dopravy. Vytvořeno pro Krátký film v produkci fy. Baalfilm (filmová společnost založená v roce 1934 Ing. Bohuslavem Krátkým), Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK