Václav Fiala
(1964-1980)
Kytice karafiátů
Položka č.: 268847Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 11:09
litografie, 42 x 29 cm, sign. PD V. Fiala, č. 167/200, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu
Václav Fiala
(1964-1980)
Žena spojena s přírodou
Položka č.: 268803Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 10:25
dřevoryt na japanu, 1926, 40 x 34,7 cm, sign. PD V. Fiala 26, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)