Jaroslav Chudomel
(1929-2016)
Vesnička
Položka č.: 280745Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2024 15:44
litografie, 1977, 27 x 40,7 cm, sign. PD J. Chudomel 77, č. 108/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jaroslav Chudomel
(1929-2016)
3 x Ptáček
Položka č.: 269052Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:34
3 x litografie, vše cca 16 x 11 cm, sign. PD J. Chudomel , žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)