-
Emil Sedláček
(1909-1993)
Na břehu
Položka č.: 277868Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:41
olej, karton, 25 x 60 cm, sign. PD Sedláček, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. Čutty
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Jaroslav Pokorný
Večer
Položka č.: 281918Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:40
olej, karton, 19 x 26 cm, sign. LD Pokorný, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Krajina s řekou
Položka č.: 279071Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:39
rudka, papír, 28 x 39 cm, sign. PN Pitrmann, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Padalík
Jeřáby u Studnic
Položka č.: 281863Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:38
olej, karton, 33,5 x 69 cm, sign. PD Padalík, rám, Obec Studnice ležící jižně od města Hlinska patří mezi nejstarší lidská sídliště v celé oblasti Českomoravské vysočiny., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Novotný
(1911-2000)
Piknik
Položka č.: 281862Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:37
olej, plátno, 38,5 x 51 cm, sign. PD Novotný J., rám, rám, malba mírně zašpiněna, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Novák
Letní krajina
Položka č.: 281861Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:36
olej, plátno, 67 x 97 cm, sign. PD V. Novák, rám, v pravé části malba mírně poškozena, rám místy poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Nosek
(1876-1966)
Léto v horách
Položka č.: 281860Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:35
olej, dřevo, 42 x 51,5 cm, sign. LD Nosek, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Parný den (podle Antonína Slavíčka)
Položka č.: 202563Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:34
tempera, karton, 1975, 44,9 x 62,4 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Krajina s řekou
Položka č.: 259348Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:33
olej, karton, 30 x 34 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Statek mezi stromy
Položka č.: 281859Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:32
olej, plátno, 56 x 78,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Krajina
Položka č.: 281917Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:31
olej, karton, 19 x 19 cm, sign. PD Wimer, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Východ slunce
Položka č.: 274412Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:30
pastel, uhel, papír, 41 x 62 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Chalupy v krajině
Položka č.: 281858Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:29
olej, plátno, 1982, 59 x 94 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
U jezera
Položka č.: 281857Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:28
tempera, běloba, papír, 15 x 17 cm, monogr. PD MM, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
U rybníka
Položka č.: 281911Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:27
olej, karton, 51 x 62 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Meandr řeky
Položka č.: 281912Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:26
tempera, karton, 34 x 49 cm, sign. PD, rám, odřený rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Cesta krajinou
Položka č.: 281913Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:25
pastel, papír, 1963, 26,5 x 40 cm, sign. LD V. A. 63, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Údolí řeky
Položka č.: 281914Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:24
olej, karton, 45 x 62 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Na pastvě
Položka č.: 281915Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:23
tempera, běloba, papír, 1942, 23 x 31 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zátiší u řeky
Položka č.: 281916Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:22
akvarel, papír, 46,5 x 34,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Mathauser
(1881-?)
Chalupy
Položka č.: 258620Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:21
tempera, běloba, papír, 28 x 39,5 cm, sign. PD Jar. Mathauser, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval večerní kurzy na VŠUP v Praze a na Akademii v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mareš
Lesní říčka
Položka č.: 279074Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:20
olej, plátno, 50 x 65,5 cm, sign. PD Mareš, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. Marek
Na poli
Položka č.: 258995Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:19
olej, plátno, 47,5 x 63,5 cm, sign. PD K. Marek, chybí blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gustav S. Maran
(1886-1983)
Krajina s racky nad jezerem
Položka č.: 281856Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:18
olej, karton, 49,5 x 69,5 cm, sign. PD S. G. Maran, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ella Malíková
(1927)
Pramice na jezeře
Položka č.: 281855Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:17
olej, plátno, 1961, 50,5 x 68,5 cm, sign. PD E Malíková 61, rám, Absolventka reálného gymnázia v Nymburce, Vysoké školy technické, obor architektura a Pedagogické fakulty UK Praha, obor výtvarná výchova, deskriptivní geometrie a matematika. Pedagožka výtvarné výchovy gymnázia v Českém Brodě, Poděbra…
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Košťál
Kupky sena
Položka č.: 279067Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:16
akvarel, papír, 1972, 35 x 56 cm, sign. PD Košťál 72, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Knyttl
(1903-1977)
Na samotě
Položka č.: 279081Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:15
olej, dřevo, 16 x 22,5 cm, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Popoviče a M. Milanoviče
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Peregrin Kloc
(1894-?)
U rybníku
Položka č.: 281854Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:14
olej, karton, 34 x 48,8 cm, sign. PD Kloc, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Horký
Na břehu řeky
Položka č.: 281910Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:13
olej, plátno, 1969, 50,5 x 67,5 cm, sign. PD Fr. Horký 69, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ernst Hofmann
Krajina
Položka č.: 281909Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:12
olej, karton, 37 x 46 cm, sign. LD Ernst Hofmann?, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO