Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Zrcadlení měsíce

    Položka č.: 257819

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:04

    litografie, 17 x 21,5 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 35/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Fontána Alhambra v Grenadě

    Položka č.: 257712

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:05

    litografie, 21,2 x 15,1 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Jaroslav Hutka

    Položka č.: 257830

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:06

    linoryt, 22,3 x 18,7 cm, sign. PD Milena Dvořáková, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Entler

    (1948-2018)

    Kompozice

    Položka č.: 257820

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:07

    litografie, 22,1 x 17,9 cm, sign. PD Milan Entler, 48/80, Antikvariát Dlážděná, studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Tváře

    Položka č.: 257717

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:08

    litografie, 1992, 24,5 x 20 cm, sign. DU Hořánek 92, PD pod věnováním účastníkům valného shromáždění Spolku českých bibliofilů podepsán jeho předseda František Dvořák, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Hralová - Třešková

    (1956)

    Portrét ženy

    Položka č.: 257795

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:09

    lept, 15,8 x 11,4 cm, sign. PD Třešková, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook