Milena Dvořáková

(1944-1992)

žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové; malířka, grafička; věnovala se grafice, zejména litografiím a ex libris; navrhovala obálky knih pro nakladatelství Československý spisovatel; z olejů např. Hommage a Antonio Vivaldi z roku 1979 (soukromá sbírka, Holandsko), Půlakt z roku 1980 (soukromá sbírka, Švýcarsko) a Marek, Matouš, Lukáš (1973) (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1998, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Položka č.: 238058

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:16

    litografie, 8,6 x 8 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 146/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Položka č.: 238057

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:17

    litografie, 8,6 x 8 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Zrcadlení měsíce

    Položka č.: 208061

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:18

    litografie, 17 x 21,5 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 60/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Mladý muž

    Položka č.: 208058

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:19

    suchá jehla, 17 x 10 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 2/30, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Dvůr

    Položka č.: 208056

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:20

    suchá jehla, 16,9 x 9,9 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 6/30, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Fontána Alhambra v Grenadě

    Položka č.: 138004

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:21

    litografie, 21,1 x 15 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 75/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)