monogramista HF
Položka č.: 270113Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:00
litografie, 1969, 24,5 x 35,7 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alena Laufrová
Objetí
Položka č.: 270184Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2023 18:49
lept, 1988, 13 x 9 cm, sign. PD A. Laufrová, č. 74/100, PF 1989, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Alena Bílková
List
Položka č.: 270166Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2023 18:39
lept, 1989, 18 x 8,8 cm, sign. PD A. Bílková 89, č. 13/34, PF 1990, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ sklářské v Železném Brodě, žákyně prof. S. Libenského na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Alena Bílková
Moře
Položka č.: 270174Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2023 18:31
lept, 1988, 21,5 x 9,3 cm, sign. PD A. Bílková 88, č. 24/41, PF 1989, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ sklářské v Železném Brodě, žákyně prof. S. Libenského na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jiří Votruba
Vzorec
Položka č.: 266569Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2023 18:22
olej, sololit, 1988, 30 x 30 cm, sign. PD Votruba 88, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kándla na ČVUT v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
František Xaver Margold
(1887-1967)
Venkovské stavení
Položka č.: 262820Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2023 18:14
akvarel, papír, 1940, 30,5 x 33,5 cm, sign. LD Margold 40, rám, na zadní straně věnování autora, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Oldřich Kulhánek
Sv. Václav
Položka č.: 270116Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2023 18:13
litografie, 2010, 16 x 9 cm, sign. LD Oldřich Kulhánek 2010, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Fénix
Položka č.: 270410Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:33
akvarel, papír, 1999, 30 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Sv. František
Položka č.: 270407Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:30
akvarel, papír, 1997, 30 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Cesta
Položka č.: 270406Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:29
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Pověst o zábradlí II
Položka č.: 270404Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:27
akvarel, papír, 1997, 22 x 16,5 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Svícen
Položka č.: 270403Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:26
akvarel, papír, 1997, 21 x 10,5 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Ty sám jsi bez proměny
Položka č.: 270402Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:25
akvarel, papír, 1997, 21 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 110 CZK (5 €)
Blahoslavená chudobo
Položka č.: 270401Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:24
akvarel, papír, 1996, 21 x 16,5 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Sedmá pečeť
Položka č.: 270400Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:23
akvarel, papír, 1998, 21 x 17 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Život
Položka č.: 270399Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:22
akvarel, papír, 1999, 26 x 16,5 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Nový Jerusalém
Položka č.: 270398Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:21
akvarel, papír, 1993, 21 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Trzesacz
Položka č.: 270396Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:19
akvarel, papír, 1996, 30 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Porozumění
Položka č.: 270393Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:16
akvarel, papír, 1970, 19,5 x 13,5 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Děvín
Položka č.: 270392Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:15
akvarel, papír, 1989, 13,5 x 13,5 cm, sign. PD
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Rajská zahrada
Položka č.: 270390Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:13
akvarel, papír, 1992, 17,7 x 14,3 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Náměstí v Hammelu
Položka č.: 270383Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:06
akvarel, papír, 1997, 15 x 12 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Začarované jezero
Položka č.: 270381Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:04
akvarel, papír, 1997, 22 x 15 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Karlštejnský sen
Položka č.: 270379Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:02
akvarel, papír, 1996, 17,5 x 15 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Oltářní meditace
Položka č.: 270378Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:01
akvarel, papír, 1996, 26 x 20 cm, sign. PD
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Pláč
Položka č.: 270377Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:00
akvarel, papír, 1995, 21 x 15 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Ermitáž
Položka č.: 270374Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:57
akvarel, papír, 1996, 25 x 22 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Hold nevinných
Položka č.: 270373Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:56
akvarel, papír, 1996, 25 x 17,5 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Průhledy
Položka č.: 270371Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:54
akvarel, papír, 1995, 16 x 12 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Pokání
Položka č.: 270370Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:53
akvarel, papír, 1995, 22 x 13 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)