Oldřich Kulhánek

  • Oldřich Kulhánek

    Záhada tiskařské dílny

    Položka č.: 288

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:03

    bibliofilie, 1x sing. lept O. Kulhánek, vyd. K. Žižkovský a J. Runštuk, Praha, 1990, ex. 33/100, ed. Sladké jaro srdce, sv. 4, volné listy v pův. ob., ruční papír, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    E.A. Poe: Případ pana Valdemara

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, 7x. sign. lept O. Kulhánek, vyd. Fr. Janás (podpis v tiráži), 1990, ex. 26/30, volné listy v obálce, listy mírně zažloutlé, jinak velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Sv. Šebestián

    Položka č.: 481

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    lept, 1987, 13,5 x 8,8 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 87, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Výkřik

    Položka č.: 480

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    litografie, 22,3 x 15 cm, sign. DU O. Kulhánek, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Hudební zátiší

    Položka č.: 282

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:00

    lept, 1989, 82 x 52,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1989, rám, č. 40/100, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 22.000 CZK (880 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Ema Destinová

    Položka č.: 281

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    lept, 2011, 30 x 18 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2011, autorský tisk, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Ucho

    Položka č.: 280

    litografie, 1996, 38 x 32 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1996, č. autorský tisk I. /X., žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Metamorphosis

    Položka č.: 279

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    lept, 2011, 21 x 14,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 2011, autorský tisk, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Vajíčko

    Položka č.: 278

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    lept, 1970, 37 x 24,3 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1970, autorský tisk, zažloutlý papír, při okrajích mimo tisk na papíře místy skvrnky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Ex libris (Karel Schmerzer) Tizian Vecellio

    Položka č.: 277

    Vyvolávací cena: 2.750 CZK (110 €)

    lept, 2011, 22 x 15 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2011, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.750 CZK (110 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Květ Pražského baroka

    Položka č.: 1641

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 20:42

    12x litografie, litografie nakreslili žáci čtvrtého ročníku Výtvarné školy v Praze, např. Marko Čermák, Jiří Sochovský, Oldřich Kulhánek a jiní, r. 1958, 15 výtisků, volné listy v papírové obálce, potrhaná a zažloutlá obálka , Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG…

  • Oldřich Kulhánek

    K. Svolinský 1896-1986 (Jubilejní tisk u příležitosti 90. narozenin Karla Svolinského)

    Položka č.: 125

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 1x lept O. Kulhánek, 1x lept K. Šafář, 1x linoryt L. Stratilová, 1x linoryt J. Sůra a 1x litografie J. Boudy neuvedná v tiráži (vše signováno), texty J. Glivického, B. Lifky, Fr. Dvořáka a J. Žáčka, vyd. Spolek českých bibliofilů, Praha, 1986, ex. 50/200, volné listy v obálce, výborný s…

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Položka č.: 39

    bibliofilie, 7x. sign. lept O. Kulhánek, vyd. v Edici 33 Fr. Janás (podpis v tiráži), 1990, ex. 54/69, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 17.100 CZK (684 €)

  • Oldřich Kulhánek

    The Hymn of Zarathustra

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    bibliofilie, 6x původní signovaný lept O. Kulhánek, bez nakl. údajů, 1984, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Oldřich Kulhánek

    The Fall

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    bibliofilie s 5 původními lepty, 2011, 33 x 24, 2 cm, vše sign. DU Oldřich Kulhánek 2011, rám, 64/80, vydala Daruma Praha 2011, autorem básní je Christos Giannakos (text v řečtině a v angličtině). Cyklus Metamorfózy (česky), ilustrace k řeckým básním The Fall. Příběh pojednává o nekonečných proměnác…

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Oldřich Kulhánek

    The Dream

    Položka č.: 135

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 15:00

    lept, 1982, 39,3 x 26,6 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1982, č. 56/60, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Vivat erotics

    Položka č.: 133

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    litografie, 1987, 29,5 x 20,8 cm, sign. uprostřed Oldřich Kulhánek 1987, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Parabola No 2

    Položka č.: 130

    litografie, 2000, 76,5 x 54 cm, sign. Oldřich Kulhánek 2000, rám, č. 17/100, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Parabola No 3

    Položka č.: 129

    litografie, 1999, 76,5 x 54 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1999, rám, č. 37/100, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    Duše (z cyklu Oniricon)

    Položka č.: 128

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    litografie, 2009, 32,5 x 19 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2009, 21/50, raritní tisk ze souboru, který se na českém trhu objevil pouze v jednotkách kusů, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Třpyt (z cyklu Oniricon)

    Položka č.: 127

  • Oldřich Kulhánek

    Polibek (z cyklu Oniricon)

    Položka č.: 126

  • Oldřich Kulhánek

    Oheň (z cyklu Eroticon)

    Položka č.: 125

  • Oldřich Kulhánek

    Vzduch (z cyklu Eroticon)

    Položka č.: 124

  • Oldřich Kulhánek

    Moře (z cyklu Eroticon)

    Položka č.: 123

    litografie, 2009, 32,5 x 19 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2009, 21/50, soubor tří litografií Oldřicha Kulhánka Eroticon vznikl v listopadu 2009 z popudu velkého sběratele grafiky a umění, pana Christose Giannakose. Na základě básní řeckého sběratele vznikly nejprve skici, a poté první soubor tří lit…

  • Oldřich Kulhánek

    Pád

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2018 15:00

    litografie, 2003, 61 x 45 cm, sign. PD OldřichKulhánek 2003, č. 71/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Report No. 3

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    lept, 1970, 39,8 x 24,9 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1970, č. 23/45, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Život

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:00

    litografie, 2003, 23 x 15 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2003, rám, č. 286/300, vzadu nalepen štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Exlibris Frank Götz

    Položka č.: 548

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 15:00

    lept, 1978, 15,6 x 9,3 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 78, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Oldřich Kulhánek

    PF 1977

    Položka č.: 547

    lept, 1976, 13,9 x 11 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 76, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)