-
David Kolovratník
(1978)
Sklizeno
No.: 96Auction price: 40.000 CZK (1.667 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2022, 95 x 65 cm, sign. vzadu Kolovratník 2022, Vystudoval střední školu technického zaměření v Hradci Králové, do roku 2015 pracoval jako protetický technik v ortopedii. Tvorbě se intenzivně věnuje přibližně od roku 2009, hlavním předmětem jeho současných děl jsou postavy a objekty. N…
Current price: 40.000 CZK (1.667 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Lukáš Miffek
(1978)
Punks not dead II
No.: 95Auction price: 27.000 CZK (1.125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2023, 60 x 50 cm, sign. vzadu Lukáš Miffek, Absolvent ateliéru malby u prof. Střížka a prof. Rittsteina a člen skupiny Natvrdlí si dokázal vytvořit zcela originální svět obývaný vyzývavými ženami, hrachovými lusky, kaktusy, fast foodem a v poslední době také roboty. Miffek se svou styl…
Current price: 27.000 CZK (1.125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Boris Jirků
(1955)
Klid v Dojan Nunac
No.: 91Auction price: 50.000 CZK (2.084 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, sololit, dřevo, 20 x 23 cm, sign PD 22 Boris Jirků, Po vystudování Střední umělecko-průmyslové školy v Uherském Hradišti absolvoval AVU Praze v ateliéru profesora Arnošta Paderlíka. Následně vedl sedmnáct let výuku figurální kresby a malby na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. V současn…
Current price: 50.000 CZK (2.084 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Chadima
(1923)
Předjaří II.
No.: 90Auction price: 14.000 CZK (584 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tempera, sololit, 2022, 23 x 17 cm, sign. PD Chadima, rám, Své výtvarné školení Chadima absolvoval na VŠUP u prof. Fišárka. Vystavoval jako host na členských výstavách SČUG Hollar. Od roku 1961 byl autor členem tvůrčí skupiny Radar, kde se věnoval tématům městského prostředí a průmyslové krajiny. Ch…
Current price: 14.000 CZK (584 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kamila Ženatá
(1953)
Noční nebe - orel
No.: 88Auction price: 14.000 CZK (584 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2021, 40 x 40 cm, sign. DU Kamila Ženatá, V letech 1973 – 1979 studovala na Akademii výtvarných umění v ateliéru Ladislava Čepeláka. Přestože vystudovala klasické grafické techniky vyjadřuje se v různých médiích přes malbu, fotografii, video až po multimediální site-specific instalaci.…
Current price: 14.000 CZK (584 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Sondej
(1992)
T.K.
No.: 94Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2023, 57 x 67 cm, sign. vzadu A. Sondej 2023
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jitka Nesnídalová
(1983)
Schloss
No.: 93Auction price: 38.000 CZK (1.584 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2024, 90 x 100 cm, sign. PD Jin24
Current price: 38.000 CZK (1.584 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tereza Kohoutová
(1975)
Vila
No.: 92Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2015, 53 x 53 cm, sign. zezadu Kohoutová
Current price: 29.000 CZK (1.209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Růžička
(1977)
Kolumbárium růžové
No.: 89Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2010, 40 x 40 cm, sign. zezadu A. Růčička 2010
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Placht
(1962)
Curasana
No.: 87Auction price: 150.000 CZK (6.250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
pucuti (kůra stromu), plátno, 2017, 120 x 150 cm, sign. vzadu Otto Placht , the disciple of prof. A Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 150.000 CZK (6.250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Krejča
(1941)
Mizející vzpomínka
No.: 86Auction price: 50.000 CZK (2.084 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2021, 90 x 70 cm, sign. PN Krejča 21, rám, the disciple of prof. F. Muzika at the Academy of Applied Arts in Prague, member of UVU
Current price: 50.000 CZK (2.084 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Roman Franta
(1962)
Red man
No.: 85Auction price: 39.000 CZK (1.625 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2021, 70 x 50 cm, PD monogr. R.F., the disciple of prof. B. Dlouhy and A. Vesely at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 39.000 CZK (1.625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Martin Salajka
(1981)
Chameleon
No.: 84Auction price: 40.000 CZK (1.667 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2023, 90 x 70 cm, sign. vzadu Martin Salajka, the disciple of prof. M. Rittstein
Current price: 40.000 CZK (1.667 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Igor Grimmich
(1979)
Hnědý hřbitov
No.: 83Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2024, 40 x 50 cm, sign. vzadu Igor Grimmich, Absolvoval pražskou AVU v ateliéru malby u M. Rittsteina. Jeho tvorba má několik poloh, ale pravděpodobně nejznámější jsou jeho snové záznamy spících figur a městské výjevy. Grimmichovy malby se vyznačují bravurním zvládnutím perspektivy a …
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alena Anderlová
(1977)
Ananas
No.: 82Auction price: 18.000 CZK (750 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2014, 40 x 40 cm, sign. vzadu Anderlová
Current price: 18.000 CZK (750 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Zlatý anděl
No.: 81Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 73,2 x 56,2 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 83/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member and chairman of The Hollar A…
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Ex libris W. J. Götz
No.: 80Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 26,5 x 21 cm, sign. DU Vla. Suchánek, č. 58/70, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists,…
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Surrealistická kompozice
No.: 79Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1995, 56 x 43 cm, sign. PD Liesler 95, rám, č. 2/110, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Šalamoun
(1935-2022)
Prozatímní řešení
No.: 74Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1990, 37,5 x 48,5 cm, sign. DU Jiří Šalamoun , rám, č. 73/90, Vystudoval grafickou speciálku na AVU u V. Silovského a V. Pukla. Dále také studoval v Lipsku na Vysoké škole grafiky a knižního umění u A. Kapra a G. K. Müllera. Na VŠUP pak sám vedl ateliér ilustrace a grafiky. Ve své tvorbě…
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Revoluce bdí nad Plajachirou
No.: 78Auction price: 3.800 CZK (159 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1980, 48,7 x 37,5 cm, sign. PD Liesler 80, č. 39/180, na zadní straně popsáno autorem česky a německy, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of C…
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Gažovič
(1939)
Pocta H. Boschovi
No.: 77Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1984, 40,7 x 32,4 cm, sign. DU Vl. Gažovič 84, zkušební tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Hloznik at The Academy of Fine Arts and Design in Bratislava, prof. M. Melcher at The Academy of Fine Arts in Vienna
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Albín Brunovský
(1935-1997)
Ešte jedna slza II
No.: 76Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1971, 44 x 35 cm, sign. PD Brunovský 1971, č. 34/40, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Bratislava, the disciple of prof. V. Hloznik at The Academy of Fine Arts and Design
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alois Wachsman
(1898-1942)
Obraz (Surrealistická kompozice)
No.: 70Auction price: 135.000 CZK (5.625 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
pastel, papír, cca 1930-1931, 63,5 x 48 cm, rám, vzadu razítko: Z pozůstalosti Aloise Wachsmana č. 821
Current price: 135.000 CZK (5.625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karol Baron
(1939-2004)
Bytost III
No.: 65Auction price: 3.800 CZK (159 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tuš, akvarel, 1996, 29 x 20 cm, sign PD Baron 1996 Bratislava, rám, Karol Baron byl slovenský malíř hlásící se k surrealismu. Studoval Vysokou školu výtvarných umění v Bratislavě. Po absolvování svá díla vystavoval na mnoha výstavách v Prešově, Berlíně, Monsu, Praze, Brně a Bratislavě. Vydával bibli…
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karol Baron
(1939-2004)
Bytost II
No.: 64Auction price: 3.800 CZK (159 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tuš, akvarel, 1996, 29 x 20 cm, sign PD Baron -1996 Bratislava, rám, Karol Baron byl slovenský malíř hlásící se k surrealismu. Studoval Vysokou školu výtvarných umění v Bratislavě. Po absolvování svá díla vystavoval na mnoha výstavách v Prešově, Berlíně, Monsu, Praze, Brně a Bratislavě. Vydával bibl…
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Albín Brunovský
(1935-1997)
Ešte jedna slza I
No.: 75Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1971, 44,5 x 36 cm, sign. PD Brunovský 1971, č. 38/80, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Bratislava, the disciple of prof. V. Hloznik at The Academy of Fine Arts and Design
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Šalamoun
(1935-2022)
Nálezy
No.: 73Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1974, 59,5 x 42 cm, sign. DU Šalamoun, rám, the disciple of prof. V. Silovsky and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. A. Kapr and G. K. Muller at The Academy of Graphics and Typographical Arts in leipzig, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Born
(1930-2016)
Úspěšné vystoupení náhradníka
No.: 72Auction price: 49.000 CZK (2.042 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 53,5 x 42,5 cm, sign. PD A Born, rám, č. 19/70, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 49.000 CZK (2.042 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Born
(1930-2016)
Únos ze Serailu
No.: 71Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 39,5 x 24,5 cm, sign. PD A. Born, rám, č. 49/55, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karol Baron
(1939-2004)
Bytost I
No.: 63Auction price: 3.800 CZK (159 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tuš, akvarel, 1996, 29 x 20 cm, sign. LD Baron - 1996 Bratislava, rám, Karol Baron byl slovenský malíř hlásící se k surrealismu. Studoval Vysokou školu výtvarných umění v Bratislavě. Po absolvování svá díla vystavoval na mnoha výstavách v Prešově, Berlíně, Monsu, Praze, Brně a Bratislavě. Vydával bi…
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED