• Luboš Vetengl

    (1988)

    Odpoledne na Olšanech

    Položka č.: 910

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:52

    olej, plátno, 2011, 30 x 40 cm, sign. zezadu Vetengl 2011, Tyto obrazy mé charakteristické tvorby se zaobírají tématem hrobu, hřbitova či smrti. Jednoho dne jsem si udělal výlet na Olšanské hřbitovy, za účelem inspirace na místě, kde jsem nikdy před tím nebyl. Po určité době návštěva tohoto místa ve…

    Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Raimo Vitala

    (1932-1991)

    Zátiší s květinami

    Položka č.: 911

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:53

    olej, plátno, 1965, 30,5 x 45 cm, sign. PD Raimo Vitala 65, rám

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zoja Villalobos

    (1948-2003)

    Labyrint

    Položka č.: 912

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:54

    litografie, 1998, 69,2 x 54,2 cm, sign. PD Zoja Villalobos - Popovič 98, č. 5/8, podlepeno papírem, mimo tisk mírně ušpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldra (Oldřich) Vlach

    (1886-1958)

    Modlitba

    Položka č.: 913

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:55

    olej, karton, 35,5 x 50,5 cm, sign. PD O. Vlach, rám, na zadní straně popsáno: č. zak. NČ 2200,- III. souborná výstava Prof. Vlach a razítko: Klub výtvarné práce mladých výtvarníků Praha, mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Reisnera na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Vlasáková

    (1943)

    Labyrint srdce I.

    Položka č.: 914

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:56

    lept, kombinovaná technika, 1998, 36,5 x 49 cm, sign. PD Eva Vlasáková 1998, č. 2/35, mírně ohmataný papír, mimo tisk pár drobných skvrnek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně J. Muziky, C. Raynei

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Vlodek

    (1907-1996)

    Červená jablka

    Položka č.: 916

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:58

    olej, malířská lepenka, 17 x 30,3 cm, sign. PD L. Vlodek, rám, na zadní straně straně štítek MSMU s popisem, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná, studium na Acadamy of Fine Arts v Chicagu, poté žák prof. J. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praha

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Volf

    (1955)

    Zvířátko

    Položka č.: 917

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:59

    suchá jehla, 41,5 x 33,5 cm, sign. DU Jan Volf, pasparta, vyskleno, č. 1/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Efim Efimovich Volkov

    (1844-1920)

    Západ slunce v lese

    Položka č.: 918

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:00

    pastel, papír, 44 x 29,5 cm, sign. LD Volkov, rám, rám ve spodní části v jednom místé odštíplý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Čáslav, Radnice

    Položka č.: 919

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:01

    lept, 1944, 33,2 x 22,5 cm, sign. PD JC.Vondrouš 1944, rám, č. 9, značeno v desce LD Vondrouš 1944, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Magdaléna Vovsová

    (1954)

    Ona (červená)

    Položka č.: 920

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:02

    lept, mezzotinta, 2004, 88,5 x 34 cm, sign. PD Magdaléna Vovsová 04, č. 4/13, mírně ohmataný papír, ohnuté okraje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Magdaléna Vovsová

    (1954)

    Ona (černá)

    Položka č.: 921

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:03

    akvatinta, 87 x 39,5 cm, sign. PD Magdalena Vovsová, č. 2/13, mírně ohmataný papír, nepatrně ohnuté rožky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Libor Wagner

    (1933-1994)

    Přístav čistoty

    Položka č.: 922

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:04

    suchá jehla, 1960, 39 x 53 cm, sign. PD Libor Wagner 60, č. 7/20, mimo tisk zažloutlý papír, růžky ohmatané, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Wünsche?

    Stavba na Letné

    Položka č.: 923

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:05

    olej, plátno, 43 x 40,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Alois Zahel

    (1888-1958)

    Kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Karla Velikého na Karlově

    Položka č.: 924

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:06

    akvarel, papír, 30,7 x 23,5 cm, sign. PD Ad. Zahel

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Zálešák

    (1936)

    Odkaz

    Položka č.: 925

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:07

    akryl, olej, plátno, 1986-2002, 100 x 70 cm, sign. PD Z. Zálešák 1986-2002, rám, Studoval na Škole bytové tvorby v Praze (1951-1955). V malířské tvorbě se věnuje výhradně malbě figurální, ve které převládají motivy kompozic s ženskými akty. Obsahově jeho díla vyjadřují určitou myšlenkovou náplň, sno…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • L. Zamrazil

    Zrození perly

    Položka č.: 926

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:08

    akvarel, běloba, papír, 1949, 22 x 33 cm, sign. PD L. Zamrazil III 1949, rám, neurčený autor, papír zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Antonín Zázvorka

    (1894-1980)

    Stanování

    Položka č.: 927

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:09

    olejová tempera, karton, 24 x 35 cm, monogr. PD JAZ, rám, mírně poškozený rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Zeman

    (1893-?)

    Krajina u rybníka

    Položka č.: 928

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:10

    olej, překližka, 49 x 69 cm, sign. PD Zeman, rám, PD odštíplý dřevěn podklad, žák prof. F. Engelmüllera

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Zemánek

    Kolostujovy věžičky, Teplice

    Položka č.: 929

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:11

    olej, karton, 37,5 x 51,5 cm, sign. PD Jos. Zemánek, na zadní straně popsáno autorem (Zámecký motiv. Kolostujovy věžičky) a autorovo věnování z r. 1968, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Zobač

    (1979)

    Vesnice na Vysočině

    Položka č.: 930

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:12

    olej, sololit, 49 x 69,5 cm, sign. PD Zobač, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Zykmund

    (1914-1984)

    Zátiší

    Položka č.: 931

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:13

    pastel, papír, 1945, 23,7 x 32,5 cm, monogr. PD V. Z. 45, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, studium na VUT a Přírodovědecké fakultě UK v Praze, spoluzakladatel skupiny RA, člen SVU Mánes, Bloku moravsko-slezských umělců v Brně, SVU Aleš

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Židlický

    (1895 -1950 )

    Jelínek

    Položka č.: 932

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:14

    pastel, papír, 39 x 30 cm, sign. DU Židlický, rám, rám odřený, papír místy vybledlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Flaštička

    Položka č.: 278805

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:00

    tisk, 6,2 x 16,5 cm, sign. PD Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Obličej

    Položka č.: 278806

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:02

    litografie, 11 x 9,5 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Bílkovský

    (1909-1998)

    Spřežení

    Položka č.: 278807

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:04

    akvarel, papír, 14,5 x 21 cm, sign. PD F. Bílkovský, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Bílkovský

    (1909-1998)

    Dostihy; Dva jezdci

    Položka č.: 278808

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:06

    2x litografie, 8,5 x 15; 8 x 19 cm, sign. PD a LD F. Bílkovský, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Kamzíci

    Položka č.: 278812

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:08

    dřevoryt, 15 x 10 cm, sign. PD Lukavský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Beneš

    (1932)

    Klaun

    Položka č.: 278814

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:10

    litografie, 1980, 21,2 x 14,8 cm, sign. DU K.Beneš 80, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Dívka

    Položka č.: 278816

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:12

    suchá jehla, 16,3 x 19,5 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Pohled z Valdštejnské ulice na Pražský hrad

    Položka č.: 278817

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:14

    měkký kryt, 15,2 x 11 cm, sign. PD Josef Vaic, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook