-
Neznámý autor
Kameny
Položka č.: 682Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:04
olej, plátno, 64 x 94 cm, rám, malba místy poškozena, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pohled na Vysoké Tatry
Položka č.: 681Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:03
olej, plátno, 74 x 62 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Mladé šlechtičny
Položka č.: 680Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:02
akvarel se zlatotiskem, papír, 10 x 8,5 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Portrét dámy
Položka č.: 679Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:01
olej, plátno, 30 x 27 cm, rám, malba místy oprýskaná, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Strom v krajině
Položka č.: 678Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:00
olej, plátno, karton, 42 x 52,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Váza s kruhy
Položka č.: 676Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:58
hlína, v. 61,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Chalupa se zříceninou
Položka č.: 675Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:57
suchá jehla, 35 x 30 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ruyana Küste
Položka č.: 674Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:56
lept, 21,8 x 14,2 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ptáčci
Položka č.: 673Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:55
lept, 20,3 x 14,3 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Start americké kosmické lodi Gemini odložen
Položka č.: 95Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 11:34
bromostříbrná fotografie, 1964, 20,5 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
-
Neznámý autor
V rámci tažení za čistotu v New Yorku
Položka č.: 93Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 11:32
bromostříbrná fotografie, 1964, 15,2 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Ohromný sklad nábojů z druhé světové války
Položka č.: 82Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 11:21
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Samohybná jaderná elektrárna TES-3
Položka č.: 79Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 11:18
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 20,7 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Charlie Chaplin
Položka č.: 74Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 11:13
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,2 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Co se v mládí naučíš…
Položka č.: 67Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 11:06
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,7 x 15,8 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Kosmický sňatek
Položka č.: 51Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 10:50
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,2 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Originální robot
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 10:22
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Neznámý autor
V trstěnické experimentální škole
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 10:18
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Výzva vlády republiky, ÚRO a ÚV ČSM: Posilte řady našich stavbařů!
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 10:12
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,3 x 21,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Chrám nebes v Pekingu
Položka č.: 250Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 15:00
tapiserie, 27 x 61 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Sv. Petr radí sv. Pavlovi
Položka č.: 225Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 42,5 x 31 cm, přelom 18 a 19 st., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)
Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Ukřížování
Položka č.: 224Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 15:00
Olej, plátno - rentoaláž, 31,5 x 17 cm, drobná olejová malba představuje v baroku oblíbený námět truchlící Panny Marie stojící před Ukřižovaným Kristem. Tlumená barevnost odpovídá náladě výjevu, který se odehrává na kopci Golgota. Pod křížem je umístěna lebka, v pozadí jsou vidět obrysy města předst…
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Akt
Položka č.: 368Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 15:00
čb. fotografie, 29 x 39,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Jihoanglická krajina
Položka č.: 293Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, pol. 19. století, 18 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ženy na tržišti
Položka č.: 280Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 15:00
olej, překližka, 23,3 x 46,2 cm, sign. LD, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Hornatá krajina
Položka č.: 275Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 80.-poč. 90. let 19. století, 21,7 x 29,7 cm, rám, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře, vzadu nalepen výstřižek z aukčního katalogu
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Testament de Louis XVI
Položka č.: 1147Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 12:51
rytina, 37 x 23,2 cm, okraje papíru potrhané a odřené, papír je ohmataný, ušpiněný a lehce zahnědlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Chtěl bych nějakou bižuterii k ohozu.
Položka č.: 1088Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 11:52
tuš, papír, 23 x 25,7 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Ptactvo
Položka č.: 374Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
24x chromolitografie, 20 x 14 cm, místy perforováno či natrženo, celkově ale dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Napoleon
Položka č.: 372Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
pohlednice, 54 x 28 cm, 12x bar. lit. pohlednice (9 x 12cm), při jejich složení dojde k výjevu Napoleona Bonaparte, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO