-
Neurčený autor
Experiment
Položka č.: 286Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 19:45
filmový plakát, formát atypický (85,6 x 29,7 cm), 1968, r. M. Frič, velmi dobrý stav, přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Zlatý člověk
Položka č.: 287Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 19:46
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1964, r. V. Gertler, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Tanková brigáda
Položka č.: 288Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 19:47
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1970, r. I. Toman, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Škola v tajze
Položka č.: 289Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 19:48
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1966, r. E. Gavrilovová, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Černá řeka
Položka č.: 290Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 19:49
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1964, r. Z. Žandov, trochu potrhané a otřepené okraje, jinak dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Tři mládenci od benzinu
Položka č.: 291Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 19:50
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1968, r. W. Thiele, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Zvony pre bosích
Položka č.: 292Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 19:51
filmový plakát, formát A3 (47,5 x 34 cm), 1965, r. S. Barabáš, při okrajích pomačkáný papír, stopa po přeložení, jinak dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Obrana
Položka č.: 223382Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:11
litografie, 7,7 x 9,3 cm, sign. PD nečitelně, 14/50, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Tvář
Položka č.: 282105Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:33
litografie, pastel, 12,5 x 12 cm, sign. PD, č. 33/40, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
V letu
Položka č.: 282104Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:34
suchá jehla, 20,5x29,5 cm, sign. pd, č. g. 19/60, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Housle
Položka č.: 282124Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:19
tuš, papír, 1984, 32,9 x 29,8 cm, sign. PD Pořízek ?84, mírně zažloutlý papír, ve spodní části utržený okraj papíru, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Kapela
Položka č.: 282123Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:20
tuš, papír, 1984, 32,9 x 29,8 cm, sign. PD Pořízek ?84, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Vzkříšení
Položka č.: 250720Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:21
akvarel, tužka, papír, 31,8 x 21,7 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zlomyslná kuželka
Položka č.: 249368Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:22
akvarel, tuš, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD nečitelně, při okrajích mimo kresbu mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Rytíř
Položka č.: 274137Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:14
lept, 16,8 x 7,5 cm, sign. PD nečitelně, č. 5/10, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Jiří Noha PF 88
Položka č.: 282203Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:08
litografie, 1987, 11,5 x 8,2 cm, sign. DU nečitelně, č. 95/130, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Svlékající se akt
Položka č.: 254599Vyvolávací cena: 620 CZK (26 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:40
lept, 1978, 22 x 17,1 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 52/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 620 CZK (26 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO