Jan Koblasa
(1932-2017)
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00
lept, akvatinta, 1968, 19,5 x 15,5 cm, sign. PD 68, č. 4/20, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Jan Koblasa
(1932-2017)
Strukturální grafika II
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
lept, 1961, 10,5 x 23 cm, sign. PD 61, č. 10/20, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Jan Koblasa
(1932-2017)
Strukturální grafika I
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
lept, 1961, 11 x 26,5 cm, sign. PD 61, č. 10/20, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D
Vladimír Janoušek
(1922-1986)
Objetí
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
tuš, papír, 1985, 42 x 30 cm, monogr. PD VJ 85, žák prof. J. Wagnera
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Vladimír Janoušek
(1922-1986)
Skupiny
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
tuš, papír, 1985, 29,5 x 42 cm, sign. DU Janoušek 1985, žák prof. J. Wagnera
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Vladimír Janoušek
(1922-1986)
Hlavy
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
pero, papír, 1984, 30,5 x 42 cm, sign. PD V. Jan 84, žák prof. J. Wagnera
Vladimír Janoušek
(1922-1986)
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
tuš, papír, 1984, 30 x 42 cm, sign. PD V. Jan 1984, žák prof. J. Wagnera
Vladimír Janoušek
(1922-1986)
Dav
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
tuš, fix, papír, 1984, 30 x 42 cm, sign. PD V Janoušek 84, žák prof. J. Wagnera
Vladimír Janoušek
(1922-1986)
U stolu
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
tuš, papír, 1983, 30 x 42 cm, monogr. PD VJ 83, žák prof. J. Wagnera
Vladimír Janoušek
(1922-1986)
Postavy
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
tuš, papír, 1983, 30 x 42 cm, sign. PD V. Janoušek 83, žák prof. J. Wagnera
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Vladimír Janoušek
(1922-1986)
Figuríny
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
tuš, papír, 1981, 21 x 29,5 cm, sign. PD V. Jan 81, žák prof. J. Wagnera
Vladimír Janoušek
(1922-1986)
Postavy
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
tuš, papír, 1981, 21 x 29,5 cm, monogr. PD VJ 16. 11. 1981, žák prof. J. Wagnera
Vladimír Janoušek
(1922-1986)
Torza
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
tuš, papír, 1980, 21 x 29,5 cm, sign. PD V. Jan 80, žák prof. J. Wagnera
Olga Karlíková
(1923-2004)
Skřivani IV
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
tužka, papír, 1994, 49 x 34 cm, sign. DU O. Karlíková, záznam skřivani - květen 94, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Olga Karlíková
(1923-2004)
Skřivani III
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Olga Karlíková
(1923-2004)
Skřivani II
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Olga Karlíková
(1923-2004)
Skřivani I
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
tužka, papír, 1994, 49 x 34 cm, sign. DU O. Karlíková, záznam skřivani - duben 94, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze
Olga Karlíková
(1923-2004)
Skřivani
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
litografie, 1998, 42 x 30 cm, sign. DU O. Karlíková 98, č. 72/100, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Stanislav Kolíbal
(1925)
Tao
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
lept, 1993, 32,5 x 23 cm, sign. PD Kolíbal 93, č. 48/200, žák prof. A. Strnadela a F. Trostera, člen Umělecké besedy, spoluzakladatel skupiny UB 12
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Stanislav Kolíbal
(1925)
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
lept, 1993, 29,5 x 21 cm, sign. PD Kolíbal 93, č. 33/100, výroční list Klubu přátel za rok 1993, žák prof. A. Strnadela a F. Trostera, člen Umělecké besedy, spoluzakladatel skupiny UB 12
Oldřich Kulhánek
Faust
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
litografie, 1993, 48,5 x 33 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1993, č. 114/200, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Oldřich Kulhánek
Rusalka
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
litografie, 2005, 31 x 15 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2005, č. 87/100, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Josef Jíra
(1929-2005)
Vjezd do Jeruzaléma I
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
litografie, 1992, 29 x 22,5 cm, sign. PD J. Jíra 92, č. 1/100, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Josef Jíra
(1929-2005)
Ukřižování s koněm
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
lept, 1980, 39,5 x 33 cm, sign. PD Josef Jíra 80, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny
Josef Jíra
(1929-2005)
Kostlivec
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
lept, 1999, 20,5 x 13,5 cm, sign. PD J. Jíra 99, členská prémie S. V. U. Mánes 2000, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Tomáš Bím
Pouť při úplňku
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
litografie, 1979, 31,8 x 26,6 cm, sign. PD Tomáš Bím 79, č. 38/100, mimo grafiku žluté skvrny a tečky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Tomáš Bím
Na Štvanici
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
litografie, 1979, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Tomáš Bím 79, rám, č. 57/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Tomáš Bím
Letní večer
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
litografie, 1977, 13 x 8 cm, sign. DU Tomáš Bím, rám, č. 80/120, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Tomáš Bím
Balón
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
litografie, 1977, 19 x 13,5 cm, sign. PD Tomáš Bím 77, pasparta, č. 56/80, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Tomáš Bím
Dobře schovaný muž
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
litografie, 1976, 28 x 16 cm, sign. PD Tomáš Bím 76, pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar