Ivan Ouhel
(1945-2021)
Sníh
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 158.000 CZK (6.584 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
olej, plátno, 2004, 170 x 140 cm, sign. PD I. Ouhel 04, lišta, vzadu štítek Galerie Gema, Ivan Ouhel patří k hlavním českým představitelům lyrické abstrakce. Díky své formě se může na první pohled zdát, že Ouhelovy obrazy jsou čistě abstraktní často však vycházejí z reálného základu. Nejčastějším ná…
Aktuální cena: 158.000 CZK (6.584 €)
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Přízračný kámen
Položka č.: 35Vyvolávací cena: 70.000 CZK (2.917 €)
olej, plátno, 2004, 60 x 50 cm, sign. PD I. Ouhel 04, rám, Ivan Ouhel patří k hlavním českým představitelům lyrické abstrakce. Díky své formě se může na první pohled zdát, že Ouhelovy obrazy jsou čistě abstraktní často však vycházejí z reálného základu. Nejčastějším námětem je pro něj krajina, někd…
Aktuální cena: 70.000 CZK (2.917 €)
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Rašení
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.084 €)
olej, plátno, 1995, 30 x 25 cm, sign. PD I. Ouhel 95, rám, tato až „Boštíkovsky“ jemně vyznívající práce ze sběratelsky vyhledávaného období pochází od významného představitele moderní české krajinomalby, který osobitě rozvíjel odkazy malířského díla Josefa Šímy, Jiřího Johna a Karla Valtra. Tento o…
Aktuální cena: 26.000 CZK (1.084 €)
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Jádro
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 185.000 CZK (7.709 €)
olej, plátno, 1993, 160 x 146 cm, sign. PD I. Ouhel 93, lišta, vzadu štítek Galerie Gema, Ivan Ouhel patří k hlavním českým představitelům lyrické abstrakce. Díky své formě se může na první pohled zdát, že Ouhelovy obrazy jsou čistě abstraktní často však vycházejí z reálného základu. Nejčastějším ná…
Aktuální cena: 185.000 CZK (7.709 €)