Ivan Ouhel

(1945-2021)

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Sníh

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 158.000 CZK (6.584 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, plátno, 2004, 170 x 140 cm, sign. PD I. Ouhel 04, lišta, vzadu štítek Galerie Gema, Ivan Ouhel patří k hlavním českým představitelům lyrické abstrakce. Díky své formě se může na první pohled zdát, že Ouhelovy obrazy jsou čistě abstraktní často však vycházejí z reálného základu. Nejčastějším ná…

    Aktuální cena: 158.000 CZK (6.584 €)

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Přízračný kámen

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 70.000 CZK (2.917 €)

    olej, plátno, 2004, 60 x 50 cm, sign. PD I. Ouhel 04, rám, Ivan Ouhel patří k hlavním českým představitelům lyrické abstrakce. Díky své formě se může na první pohled zdát, že Ouhelovy obrazy jsou čistě abstraktní často však vycházejí z reálného základu. Nejčastějším námětem je pro něj krajina, někd…

    Aktuální cena: 70.000 CZK (2.917 €)

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Rašení

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.084 €)

    olej, plátno, 1995, 30 x 25 cm, sign. PD I. Ouhel 95, rám, tato až „Boštíkovsky“ jemně vyznívající práce ze sběratelsky vyhledávaného období pochází od významného představitele moderní české krajinomalby, který osobitě rozvíjel odkazy malířského díla Josefa Šímy, Jiřího Johna a Karla Valtra. Tento o…

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.084 €)

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Jádro

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 185.000 CZK (7.709 €)

    olej, plátno, 1993, 160 x 146 cm, sign. PD I. Ouhel 93, lišta, vzadu štítek Galerie Gema, Ivan Ouhel patří k hlavním českým představitelům lyrické abstrakce. Díky své formě se může na první pohled zdát, že Ouhelovy obrazy jsou čistě abstraktní často však vycházejí z reálného základu. Nejčastějším ná…

    Aktuální cena: 185.000 CZK (7.709 €)