Ivan Ouhel

  • Ivan Ouhel

    Plod

    Položka č.: 1115

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:41

    litografie, 2009, 43 x 30 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, č. 22/100, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ivan Ouhel

    Položka č.: 1116

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:42

    litografie, 2009, 28 x 43,5 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, č. 36/100, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ivan Ouhel

    Položka č.: 1117

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:43

    litografie, 2009, 28,5 x 43,5 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, č. 91/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ivan Ouhel

    Položka č.: 141

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    olej, dřevěná deska, 1984, 27,5 x 20,8 cm, sign. PD Ouhel, rám, vzadu signováno Ivan Ouhel 1984, pozitivně laděná práce významného představitele moderní české krajinomalby, který osobitě rozvíjí odkazy malířského díla Josefa Šímy, Jiřího Johna a Karla Valtra. Ouhel dvakrát reprezentoval české umění …

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu