-
Albín Brunovský
(1935-1997)
Ešte jedna slza II
Položka č.: 76Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1971, 44 x 35 cm, sign. PD Brunovský 1971, č. 34/40, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Albín Brunovský
(1935-1997)
Ešte jedna slza I
Položka č.: 75Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1971, 44,5 x 36 cm, sign. PD Brunovský 1971, č. 38/80, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Albín Brunovský
(1935-1997)
Miroslav Válek: Rovina
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 30 x 21,5 cm, 1x sign. lept (23x15) a 1x lept na obálce A. Brunovský, vyd.Slovenský spisovatel, Bratislava, 1981, ex. ?/300, ruční papír z Velkých Losin, volné archy v obálce a kart. pouzdru, 25s., zažloutlý hřbet, jinak velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, studium na SŠUP v Bratisla…
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Albín Brunovský
(1935-1997)
Píseň písní
Položka č.: 581Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie se třemi původními komb. technikami ve formátu 4,5 x 3 cm, 1992, 11,5 x 8 cm, vše sign. DU ABrunovský, autorský tisk, Přebásnil Jaroslav Seifert, poznámku napsal Jiří Kutina, tygraficky upravil Vladimír Viener, vydala Nadace Lyry Pragensis jako 69. svazek bibliofilské edice Polyhymnia, P…
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Albín Brunovský
(1935-1997)
Miloš Macourek: Dáma v klobouku
Položka č.: 579Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie s původní kombinovanou technikou, 1985, 10,5 x 7,8 cm, sign. DU ABrunovský 1985, č. 48/200, 1 signovaná kombinovaná technika Albín Brunovský, 105x80. 200 čísl. neprodejných výtisků pro účastníky večera k jubileu Albína Brunovského. Lyra Pragensis, 1985, Praha. Šitá vazba vložená v papíro…
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Albín Brunovský
(1935-1997)
PF 1995
Položka č.: 579Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 11:14
reprodukce, 21 x 29,5 cm, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU
Aktuální cena: 110 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Albín Brunovský
(1935-1997)
J. Šimonovič: O srdcích
Položka č.: 168Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, tři litografie A. Brunovský, grafická úprava L. Krátký, verše K. Šiktanc, vydala Mladá fronta, Praha 1970, 4. svazek edice Blíženci, Ex. 103/300, na ručním papíře Losín, nestr., nerozřezáno, volné listy v papírovém přebalu, ochranné pouzdro, drobné skvrny na obálce, pouzdro při okrajích…
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Albín Brunovský
(1935-1997)
Ruže
Položka č.: 207Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00
lept, 1985, 10,3 x 7,7 cm, sign. DU Albín Brunovský 1985, mezi roky 1956-1961 Brunovský studoval na Vysoké škole výtvarných umění v Bratislavě u Vincenta Hložníka. V letech 1963-1966 zde pokračoval také s postgraduálním studiem. Na této škole setrval až do roku 1990 jako vedoucí ateliéru volné grafi…
-
Albín Brunovský
(1935-1997)
Bez názvu
Položka č.: 206Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00
litografie, 1971, 27 x 18 cm, sign. PD A Brunovský 1971, č. 2/40, Antikvariát Dlážděná, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU