Albín Brunovský

(1935-1997)

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    Miroslav Florian: Grafický list Albína Brunovského

    Položka č.: 393

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, sign. komb. technika A. Brunovský, Lyra Pragensis, 1985, ex. 138/200, na ručním papíře z Velkých Losin, 12 s., kolibří vydání, výborný stav, Antikvariát Ostrovní, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    Ovidius: Příběhy Orfeovy

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.000 €)

    bibliofilie, 6x kombinovaná technika A. Brunovský, vše sign., přebásnil Ferdinand Stiebitz, grafická úprava Vl. Viener, vydal Supraphon, 62. publikace edice Lyry Pragensis, Praha 1980, Ex. A67/200, ruční papír z Velkých Losin, volné listy v papírovém přebalu, ochranné pouzdro, výborný stav, Antikvar…

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.000 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    Píseň písní

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    bibliofilie, 10,5 x 8 cm, 3x sign. lept, akvantinta A. Brunovský, vyd. Lyra Pragensis, Praha, 1992, přebásnil J. Seifert ,ex. 110/200, volné listy v ob., 44s. , velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    Opilý koráb

    Položka č.: 188

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    mezzotinta, lept, suchá jehla, 1980, 25 x 17,3 cm, sign. DU Albín Brunovský, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    PF 1988

    Položka č.: 187

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    lept, 1987, 9,4 x 5,5 cm, sign. DU Albín Brunovský, rám, DU popsáno: Pour feliciter 1988, antiqari.at Radhošťská, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

    Aktuální cena: 3.280 CZK (132 €)

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    L’Apres-Midi d’un Faune

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:09

    bibliofilie, 2x sign. lept A. Brunovský, vyd. l’Arethusa Pers Herber Blokland, Amstedram, 1985, ex. 17/68, ruční papír, pův. clpl. vazba, nestr., výborný stav, antiqari.at Radhošťská, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

    Aktuální cena: 24.000 CZK (960 €)

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    Pamětní list k 100. výročí zavedené československé koruny

    Položka č.: 510

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:00

    tisk, 27,5 x 35,5 cm, poslední emise československých bankovek podle nerealizovaných návrhů Albína Brunovského, Antikvariát Dlážděná, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    Sada pamětních bankovek

    Položka č.: 508

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    6x tisk, 2019, poslední emise SBČS vydané Evropskou numizmatickou asociací, Antikvariát Dlážděná, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    Albín Brunovský

    Položka č.: 150

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 18:13

    katalog, vyd. Klub přátel výtvarného umění, Mohelnice, 1980, text V. Křupka, řada čb. vyobrazení, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    Grafika

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 18:12

    katalog, 1983, 20,5 x 20,5 cm, podpis na titulní straně, vydl. Muzeum Prostějovska, Prostějov, sešit bez obálky, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    Jozef a Putifarka

    Položka č.: 3

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2018 15:00

    lept, 1967, 28,5 x 24,8 cm, sign. PD ABrunovský 1967, č. 39/50, Antikvariát Ostrovní, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu