Kamil Lhoták

(1912-1990)

SEZNAM AUTORŮ

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Ivan Blatný: Tento večer

    Položka č.: 186

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, reprodukce kresby ve frontispise K. Lhoták, úprava V. Obrtel, vydal B. Stýblo, Praha 1945, 1. sv. Knižnice Lyra, 79 s., brož, lehce zašpiněná, při okrajích pokrčená obálka, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Přístaviště

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:36

    lept, 2009, 8 x 10,2 cm, sign. PD Kamil Lhoták II. 9, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Rytíř

    Položka č.: 803

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 13:14

    tužka, papír, 1918, 15 x 8 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Tygr žere domorodce / Tygr zblízka

    Položka č.: 802

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 13:10

    pastelky, papír, asi 1919, 10,5 x 14,5 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Anička z boku na židli

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    tuš, papír, 1962, 15,3 x 10,8 cm, sign. PD Kamil Lhoták 1962, č. 53, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen jeho života…

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    PF 1988

    Položka č.: 637

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:28

    litografie, 1987, 10,5 x 14,5 cm, PD monogr. K. L., člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    PF 84

    Položka č.: 636

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:27

    litografie, 1983, 12 x 8,5 cm, sign. PD K. Lhoták 83, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    PF 89

    Položka č.: 635

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:26

    litografie, 1988, 10,7 x 15,7 cm, sign. LD K. Lhoták, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Letiště

    Položka č.: 228

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:30

    suchá jehla, 1963, 10,5 x 14,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták, MUDr. Fr. Baroch P.F. 1963, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 6.501 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    P.F. 1966

    Položka č.: 229

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:29

    litografie, 1965, 15 x 11 cm, sign. UD Kamil Lhoták 65, J. Hrachovec, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Muž na velocipédu

    Položka č.: 244

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:28

    litografie, 1978, 9 x 6,5 cm, sign. DU Kamil Lhoták 79, PF 1980, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Kužel a automobil

    Položka č.: 129

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:20

    suchá jehla, 1978, 9 x 16 cm, sign. PD Kamil Lhoták 78, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 6.001 CZK (251 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Dvě ilustrace

    Položka č.: 128

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:13

    2x lept, 1972, 5 x 3,5/ 5 x 3,5 cm, vše sign. PD K. Lhoták 72, rám, č. 38/150, 57/150, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Strojní krajina I.

    Položka č.: 189

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 11:08

    suchá jehla, 1946, 15,9 x 24,8 cm, pozdější otisk z původní desky z roku 1995, limitovaná edice 12. kusů, přiložen certifikát pravosti Antikvariát Křenek, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Jablko

    Položka č.: 772

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:51

    litografie, 3,4 x 5 cm, monogr. PD KL, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Láhev Londine

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    serigrafie, 1982, 12 x 9,5 cm, monogr. PD K.L., značeno v kameni PD Kamil Lhoták 82, při horním okraji ohnutý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Kolo u kůlny

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 9,3 x 7,2 cm, sign. PD K. Lhoták, levý dolní roh nepatrně ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Kamil  Lhoták

    (1912-1990)

    Hovory u krbu

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2022 16:39

    perokresba, běloba, papír, 1981, 10 x 10 cm, ilustrace Kamila Lhotáka, příloha deníku PRÁCE 14. 3. 1981, dílo Kamila Lhotáka, především díky nezaměnitelným ilustracím s charakteristickou výrazovou zkratkou, se stalo rozpoznatelným napříč širokou veřejností. Poetismus a imaginace jsou typickými vypra…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

    Odhadní cena: 8 000 - 10 000 Kč CZK

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Alfred Jarry: Nadsamec

    Položka č.: 461

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    kniha, podpis na titulní stránce a ilustrace K. Lhoták, překlad J. Zaorálek, doslov L. Kundera, Odeon, Praha 1968, plátěná s obálkou, obálka na hřbetu a rohu poškozená, lehce zkosený hřbet, jinak stav dobrý, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Korespondence s Dr. Ivanem Hrdinou

    Položka č.: 389

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    dopis, 30 x 21 cm, strojopis podepsaný Kamilem Lhotákem, papír natržen, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Kamil Bednář: Odila

    Položka č.: 443

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    kniha s podpisem, podp. na tit. listě, il. a vazba K. Lhoták, vyd. Supraphon, Praha, 1976, ed. Lyra Pragensis, pův. clkžn. vazba, 152s., výborný stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Karel Hlaváček: Pařížská nároží

    Položka č.: 315

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, 8x sign. litografie K. Lhoták, vydal S.Č.U.G. Hollar, Praha 1958, 16 s., brož, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    A. Branald: Dary a nezdary - vzpomínka na Kamila Lhotáka

    Položka č.: 336

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, lept z původní originální desky Kamila Lhotáka, podpis v tiráži A. Branald, obálka, úprava a podpis v tiráži M. Dyrynk, tisk Pavel Dřímal, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1997, pův. brož, 22s., losinský ruční papír, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, S…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Karel Sýs: Jan Neruda v Paříži

    Položka č.: 338

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, 3x lept - frontispis a 2 ilustrace v textu a podpis v tiráži K. Lhoták, podpis v tiráži K. Sýs, úprava J. Týfa, doslov Fr. Dvořák, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1977, volné listy v obálce, nestr. (8), ruční papír, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, S…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Vjezd do podzemní drahy v Paříži (Freres Lissac)

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00

    litografie, 1948, 22,7 x 30,8 cm, sign. PD Kamil Lhoták 48, rám, dílo významného českého malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42, jenž patří mezi nejznámější osobnosti českého umění II. poloviny 20. století. Paříž, kterou Lhoták navštívil v roce 1938, se stala jeho trvalou inspirací. V duchu…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

    Odhadní cena: 15 000 - 20 000 Kč CZK

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Anička v šedých šatech

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00

    tuš, akvarel, papír, 1962, 15,4 x 10,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 169, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 8 000 - 12 000 Kč CZK

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Anička v modrých šatech

    Položka č.: 281298

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 16:23

    tuš, akvarel, papír, 1962, 15,3 x 10,8 cm, sign. PD Kamil Lhoták 1962, č. 61, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen je…

    Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Sedící Anička

    Položka č.: 281297

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 16:22

    tuš, papír, 1962, 15,5 x 10,8 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 100, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen jeho života.…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Anička v námořnických šatech

    Položka č.: 281296

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 16:21

    tuš, papír, 1962, 15,5 x 10,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 125, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen jeho života.…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Anička z boku

    Položka č.: 281295

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 16:20

    tuš, papír, 1962, 15,5 x 10,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 124, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen jeho života.…

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

Instagram

Facebook