Kamil Lhoták

  • Kamil Lhoták

    Ilustrace k časopisu Světová literatura

    Položka č.: 210

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 15:00

    tuš, běloba, papír, 24,3 x 16,8 cm, přiložen původní časopis Revue světová literatura, Odeon, Praha, 1985, č.1. Kamil Lhoták je autorem ilustrací k více než 400 knihám a také mnoha periodikům. Jeho poetický styl charakteristický výrazovou zkratkou se stal rozpoznatelným napříč širokou veřejností. „Z…

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Kamil Lhoták

    Ilustrace ke knize Opravdové zázraky Basilia Knoxe

    Položka č.: 209

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (224 €)

    tuš, papír , 1957, 14 x 9 cm, přiložena kniha Anna Marie Joklová, Opravdové zázraky Basilia Knoxe, Státní nakladatelství dětské knihy, Praha, 1957, mírně zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 5.600 CZK (224 €)

  • Kamil Lhoták

    Ilustrace ke knize Samota ve stepi

    Položka č.: 208

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (208 €)

    tuš, akvarel, papír, 1961, 5,7 x 4,1 cm, při okrajích zašpiněný a popsaný papír, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 5.200 CZK (208 €)

  • Kamil Lhoták

    Letiště

    Položka č.: 207

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    serigrafie, 1980, 18 x 27,3 cm, sign. PD Kamil Lhoták 80, pasparta, č. 18/200, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Hlava dívky

    Položka č.: 206

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    litografie, 14 x 9,5 cm, sign. PD K. Lhoták, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Kamil Lhoták

    Reklamní sloup s bicyklem

    Položka č.: 205

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    litografie, 1982, 21,5 x 14,9 cm, sign. PD K. Lhoták 82, papír u horního okraje lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Jablko 81

    Položka č.: 204

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    litografie, 1980, 8 x 11,5 cm, sign. DU Kamil Lhoták 80, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Kamil Lhoták

    Muž na hoře

    Položka č.: 203

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    tuš, papír, 1956, 13,8 x 10 cm, sign. PD Kamil Lhoták 56, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Kamil Lhoták

    Stojící Anička

    Položka č.: 202

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    tuš, papír, 1962, 15,5 x 10,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 66, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Kamil Lhoták

    Stojící Anička

    Položka č.: 201

    tuš, papír, 1962, 15,4 x 10,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 1962, č. 75, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Ulička

    Položka č.: 200

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    koláž, tuš, litografie, 4, 5 x 4, 5 cm, pasparta, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Kamil Lhoták

    Tomík

    Položka č.: 199

    fix, papír, 1976, 13,5 x 5,5 cm, sign. DU Kamil, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Položka č.: 213

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    2x tuš, běloba, papír, oba 24,3 x 16,6 cm, přiložen původní časopis Revue světová literatura, Odeon, Praha, 1985, č.5. Kamil Lhoták je autorem ilustrací k více než 400 knihám a také mnoha periodikům. Jeho poetický styl charakteristický výrazovou zkratkou se stal rozpoznatelným napříč širokou veřejno…

  • Kamil Lhoták

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Kamil Lhoták

    Položka č.: 211

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    tuš, běloba, papír, 24,5 x 16,5 cm, přiložen původní časopis Revue světová literatura, Odeon, Praha, 1985, č.2. Kamil Lhoták je autorem ilustrací k více než 400 knihám a také mnoha periodikům. Jeho poetický styl charakteristický výrazovou zkratkou se stal rozpoznatelným napříč širokou veřejností. „Z…

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Kamil Lhoták

    Kamil Lhoták & Jan Smetana

    Položka č.: 1585

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 21:12

    tisk, plakát, 82,5 x 56,5 cm, rám, plakát k výstavě Kamila Lhotáka a Jana Smetany Kresby a grafiky 1939 - 1956, nové obrazy a práce sobdobí Skupiny 42, Galerie umění v Karlových Varech 11. 7. - 15. 8. 1956, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Korzo

    Položka č.: 1470

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 19:17

    lept, 1978, 3,3 x 8 cm, sign. PD Kamil Lhoták 78, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Výstava obrazů

    Položka č.: 940

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 10:30

    katalog, česko-německý oboustranný katalog, vyd. Alšova síň Umělecké besedy, Praha, 1944, text J. Chalupecký, úv. báseň Krajiny na předměstí J. Kolář, sezn. vyst. prací, sešit, 16s., lehce opotřebeno, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Kamil Lhoták

    Karel Sýs - Ohrada snů

    Položka č.: 463

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, 23,5 x 13,5 cm, podpis K. Lhoták a K. Sýs na titl. tistě, vyd. Albatros, Praha, 1982, volné listy v obálce, 28s, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Kamil Lhoták

    Čeští básníci a grafici Divadlu hudby

    Položka č.: 284

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    bibliofilie, 9x pův. litografie: K. Lhoták, O. Janeček, J. Liesler, M. Stretti, M. Švabinský, J. Švengsbír, V. Sivko, K. Müller a J. Lukavský, vyd. kulturně-osvětový odbor umělecké oblasti Gramofonových závodů, Praha, 1958, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, obálka mírně opotřebena, antiqari.at…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Kamil Lhoták

    B. Hrabal: Hovory lidí

    Položka č.: 188

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    bibliofilie, 2x sign. serigrafie K. Lhoták, vyd. Památník národního písemnictví pro Spolek českých bibliofilů, Praha, 1989, 1000 výtisků, volné listy v obálce, 22s., dobrý stav , člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Tři jízdní kola (Ex libris

    Položka č.: 930

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 16:13

    zinkografie, 1944, 8,5 x 5,2 cm, značeno v tisku Kamil L, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Savon a l´Eaue

    Položka č.: 929

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 16:12

    litografie, 1958, 18 x 13,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 58, rám, při dolním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Jehlan v krajině

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:00

    litografie, 1977, 21,5 x 13,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 1977, rám, č. 119/200, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Kamil Lhoták

    Skupina 42

    Položka č.: 1631

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 20:32

    katalog, bar. vyobr. děl K. Lhotáka, Fr. Hudečka, Fr. Grosse, L. Zívra, B. Matala a dalších, text E. Petrová, vyd. Severočeská galerie, Litoměřice, 1989, sešit, nestránkováno, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Kamil Lhoták

    K. Sýs: Chvála kol

    Položka č.: 139

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 1x sign. lept K. Lhoták a 1x dvoulist s básní a podpisem K. Sýse a podpisem Fr. Janáse pod tiráží, vyd. Fr. Dvořák a Fr. Janás, Praha, 1981, ex. 22/56, s původní obálkou, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 4.300 CZK (172 €)

  • Kamil Lhoták

    J. Neruda: Pařížské obrázky

    Položka č.: 134

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    bibliofilie, 3x lept (první ve frontispisu signovaný) K. Lhoták, vyd. ČS spisovatel, Praha, 1958, lepty vytiskl M. Pegrassi, volné listy v obálce, 142s., obálka při krajích poškozená, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Kamil Lhoták

    Balon. Křídla. Vrtule

    Položka č.: 113

    bibliofilie, 1948, 24,5 x 17 cm, pův. litografie Kamila Lhotáka, Nakladatelství Svoboda, Praha, 162 stran, vazba rozpadlá, desky potrhané, obálka chybí, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Jiří Kolář - Kamil Lhoták (Topičův salon)

    Položka č.: 121

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 19:23

    katalog, 2x podpis - pod vlastní básní J. Kolář, na patitul iniciálami K. Lhoták, vyd. Topičův salon, Praha, 1948, obs. krátké texty J. Hanče a J. Kotalíka a 6 čb. vyobrazení děl + přiložen dvoulist se sezn. vyst. prací, graf. úprava Z. Seydl, sešit, nestr., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská,…

  • Kamil Lhoták

    Anička v růžovém svetru

    Položka č.: 925

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 13:25

    tuš, akvarel, papír, 1962, 15,5 x 10,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 156, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)