Kamil Lhoták

  • Kamil Lhoták

    Kamil Lhoták & Jan Smetana

    Položka č.: 1585

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 21:12

    tisk, plakát, 82,5 x 56,5 cm, rám, plakát k výstavě Kamila Lhotáka a Jana Smetany Kresby a grafiky 1939 - 1956, nové obrazy a práce sobdobí Skupiny 42, Galerie umění v Karlových Varech 11. 7. - 15. 8. 1956, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Korzo

    Položka č.: 1470

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 19:17

    lept, 1978, 3,3 x 8 cm, sign. PD Kamil Lhoták 78, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Výstava obrazů

    Položka č.: 940

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 10:30

    katalog, česko-německý oboustranný katalog, vyd. Alšova síň Umělecké besedy, Praha, 1944, text J. Chalupecký, úv. báseň Krajiny na předměstí J. Kolář, sezn. vyst. prací, sešit, 16s., lehce opotřebeno, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Kamil Lhoták

    Karel Sýs - Ohrada snů

    Položka č.: 463

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, 23,5 x 13,5 cm, podpis K. Lhoták a K. Sýs na titl. tistě, vyd. Albatros, Praha, 1982, volné listy v obálce, 28s, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Kamil Lhoták

    Čeští básníci a grafici Divadlu hudby

    Položka č.: 284

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    bibliofilie, 9x pův. litografie: K. Lhoták, O. Janeček, J. Liesler, M. Stretti, M. Švabinský, J. Švengsbír, V. Sivko, K. Müller a J. Lukavský, vyd. kulturně-osvětový odbor umělecké oblasti Gramofonových závodů, Praha, 1958, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, obálka mírně opotřebena, antiqari.at…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Kamil Lhoták

    B. Hrabal: Hovory lidí

    Položka č.: 188

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    bibliofilie, 2x sign. serigrafie K. Lhoták, vyd. Památník národního písemnictví pro Spolek českých bibliofilů, Praha, 1989, 1000 výtisků, volné listy v obálce, 22s., dobrý stav , člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Tři jízdní kola (Ex libris

    Položka č.: 930

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 16:13

    zinkografie, 1944, 8,5 x 5,2 cm, značeno v tisku Kamil L, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Savon a l´Eaue

    Položka č.: 929

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 16:12

    litografie, 1958, 18 x 13,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 58, rám, při dolním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Jehlan v krajině

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:00

    litografie, 1977, 21,5 x 13,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 1977, rám, č. 119/200, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Kamil Lhoták

    Skupina 42

    Položka č.: 1631

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 20:32

    katalog, bar. vyobr. děl K. Lhotáka, Fr. Hudečka, Fr. Grosse, L. Zívra, B. Matala a dalších, text E. Petrová, vyd. Severočeská galerie, Litoměřice, 1989, sešit, nestránkováno, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Kamil Lhoták

    K. Sýs: Chvála kol

    Položka č.: 139

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 1x sign. lept K. Lhoták a 1x dvoulist s básní a podpisem K. Sýse a podpisem Fr. Janáse pod tiráží, vyd. Fr. Dvořák a Fr. Janás, Praha, 1981, ex. 22/56, s původní obálkou, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 4.300 CZK (172 €)

  • Kamil Lhoták

    J. Neruda: Pařížské obrázky

    Položka č.: 134

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    bibliofilie, 3x lept (první ve frontispisu signovaný) K. Lhoták, vyd. ČS spisovatel, Praha, 1958, lepty vytiskl M. Pegrassi, volné listy v obálce, 142s., obálka při krajích poškozená, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Kamil Lhoták

    Balon. Křídla. Vrtule

    Položka č.: 113

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    bibliofilie, 1948, 24,5 x 17 cm, pův. litografie Kamila Lhotáka, Nakladatelství Svoboda, Praha, 162 stran, vazba rozpadlá, desky potrhané, obálka chybí, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Kamil Lhoták

    Jiří Kolář - Kamil Lhoták (Topičův salon)

    Položka č.: 121

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 19:23

    katalog, 2x podpis - pod vlastní básní J. Kolář, na patitul iniciálami K. Lhoták, vyd. Topičův salon, Praha, 1948, obs. krátké texty J. Hanče a J. Kotalíka a 6 čb. vyobrazení děl + přiložen dvoulist se sezn. vyst. prací, graf. úprava Z. Seydl, sešit, nestr., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská,…

  • Kamil Lhoták

    Anička v růžovém svetru

    Položka č.: 925

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 13:25

    tuš, akvarel, papír, 1962, 15,5 x 10,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 156, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Kamil Lhoták

    Kamil Lhoták/Obrazy a kresby

    Položka č.: 719

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 21:58

    tisk, plakát, 1977, 47,7 x 32,8 cm, sign. a věnováno vzadu Kamil Lhoták 12.2. 78, plakát k výstavě v Galerii Fronta, únor 1978, několikrát přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Obrazy, kresby a grafika

    Položka č.: 1335

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2018 04:36

    katalog, text J. Kotalík, báseň I. Blatný (Obrazy Kamila Lhotáka), sezn. vyst. prací, vyd. Pošova galerie, Praha, 1946, sešit, 12s., mírně ušpiněná obálka, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Výstava obrazů

    Položka č.: 1334

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2018 04:35

    katalog, česko-německý oboustranný katalog, vyd. Alšova síň Umělecké besedy, Praha, 1944, text J. Chalupecký, úv. báseň Krajiny na předměstí J. Kolář, sezn. vyst. prací, sešit, 16s., flíčky, dobře zachováno, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Kamil Lhoták

    Antoine de Saint - Exupéry - Citadela

    Položka č.: 536

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2018 15:00

    kniha, 1975, 7,5 x 7,5 cm, Praha, Supraphon, 1975, vazba původní, polokožená, 85 stran, dvanáctá publikace edice Lyra Pragensis, překlad Josef Petráš, ilustrace, vazba a předsádka dílem Kamila Lhotáka, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Kamil Lhoták

    Město

    Položka č.: 138

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 11. 2018 15:00

    tuš, papír, 1952, 12,8 x 19,1 cm, sign. PD Kamil Lhoták 1952, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Kamil Lhoták

    Tři jízdní kola (Ex libris

    Položka č.: 943

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:09

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Krajina s řekou a větrným kolem

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2018 15:00

    akvarel, papír, 1946, 12,5 x 18 cm, sign. PD Kamil Lhoták 46, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Kamil Lhoták

    Pobřeží

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    akvarel, papír, 1987, 14,5 x 19,5 cm, sign. PD 14. 5. Kamil Lhoták 87, rám, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Ponorka, ryba sopka (PF 1988! Kamil Lhoták)

    Položka č.: 171

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:00

    litografie, 1987, 10,5 x 14,3 cm, LN značeno na kameni Kamil Lhoták, pasparta, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    I. Blatný: Jedna, dvě, tři, čtyři, pět

    Položka č.: 1583

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2018 07:30

    kniha, bar. il. a il. na deskách K. Lhoták, vyd. Fr. Borový, Praha, 1947, pův. plpl. vazba, 74s., odřené a mírně zašlé okraje desek, velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Automobil (ex libris Kamil Lhoták)

    Položka č.: 1405

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2018 04:32

    serigrafie, 9,7 x 6,7 cm, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Kamil Lhoták

    Položka č.: 1404

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2018 04:31

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Kamil Lhoták

    Soubor 15 pohlednic

    Položka č.: 674

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 15:00

    pohlednice, podpis s věnováním na tit. listě přiloženého sešitu K. Lhoták, text Z. Pilař, vyd. PressFoto, Praha, nedat., 15x pohlednice a sešit v pův. obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Kamil Lhoták

    Grafika z let 1944-1949

    Položka č.: 673

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    katalog, podpis na tit. listě K. Lhoták, vyd. Síň Hollara, Praha. 1949, obs. 4 čb. vyobr. a sezn. vyst. děl, sešit v ob., nestr., lehce ušpiněné okraje, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Ilustrace ke knize My tři cvoci

    Položka č.: 668

    Vyvolávací cena: 10.500 CZK (420 €)

    2x tuš, akvarel, papír, 1980, oba 19,8 x 12,5 cm, přiložena původní kniha Hana Bořkovcová: My tři cvoci, Albatros, Praha, 1980, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 10.500 CZK (420 €)